امروز دوشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۲
رئیس پلیس راهور غرب استان تهران:

طرح ترافیکی نوروزی پلیس راهور غرب تهران آغاز شد

شهریار- ابتکارآنلاین: رئیس پلیس راهور غرب استان تهران از آغاز طرح ترافیکی نوروزی در غرب این استان خبر داد و معابر پر تردد شش شهرستان این حوزه انتظامی را اعلام کرد.
کد خبر: 8166
زمان انتشار: ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۲ بعد از ظهر -
36 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سرهنگ قباد قیطاسی اظهار داشت: طرح نوروزی پلیس راهور در غرب استان تهران از ۲۳ اسفند آغاز شده است و تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ادامه خواهد داشت.

وی از ابلاغ تمهیدات و دستورالعمل‌های ترافیکی به شهرستان‌های غرب استان تهران خبر داد و گفت: به طور ویژه در خدمت شهروندان غرب استان تهران در ایام نوروز خواهیم بود.

رئیس پلیس راهور غرب استان تهران گفت: در شهریار خیابان ولیعصر (عج)، بلوار رسول اکرم (ص)، بلوار آزادگان و بلوار اندیشه، در اسلامشهر باغ فیض، بازار اسلامشهر، بلوار آیت الله سعیدی، ۲۰ متری حضرت امام (ره) و بلوار زرافشان، در بهارستان جاده ساوه، سه راه آدران، فلکه اول گلستان و خیابان امام نسیم شهر، در رباط کریم بلوار امام و میدان استقلال تا چهارراه فدک پرند، در ملارد خیابان امام (ره) و بلوار حضرت رسول اکرم (ص)، در قدس نیز میدان قدس و بلوار حضرت امام (ره) جزو معابر پر تردد و پر ازدحام در غرب استان تهران است، که به طور ویژه توسط پلیس راهور مدیریت ترافیکی خواهد شد، تا کمترین مزاحمت برای مردم ایجاد شود.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید