امروز جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳

دستگیری عامل شرارت و درگیری در شهرری

ری – ابتکارآنلاین: معاون عملیات فرماندهی انتظامی شهرستان ری از دستگیری عامل اصلی درگیری با سلاح سرد و ایجاد رعب و وحشت در بین شهروندان در محدوده این شهرستان خبر داد.
کد خبر: 8366
زمان انتشار: ۸ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۲ قبل از ظهر -
54 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سرهنگ محمد حیدری روز سه شنبه در این باره گفت: به دنبال اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره نزاع و درگیری با سلاح سرد و ایجاد رعب و وحشت بین شهروندان در محدوده شهرری بلافاصله مأموران کلانتری ۱۷۲ حرم حضرت عبدالعظیم(ع) جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: پس از حضور ماموران کلانتری ۱۷۲ در محل مشاهده شد که ۲ نفر با استفاده از سلاح سرد (قمه) اقدام به درگیری، عربده‌کشی می کنند که موجب ایجاد تنش و برهم زدن آسایش اهالی آن منطقه شده اند.

سرهنگ حیدری خاطرنشان کرد: با حضور به موقع و مقتدرانه پلیس عامل اصلی درگیری که قصد فرار را داشت در یک تعقیب و گریز دستگیر و یک قبضه سلاح سرد (قمه) از وی کشف شد.

وی همچنین از معرفی فرد دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی لازم خبر داد.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی شهرستان ری با اشاره به اینکه دستگیری این افراد رضایتمندی مردم را در پی داشت، اضافه کرد: سلب آسایش شهروندان و ایجاد نزاع و درگیری در سطح جامعه خط قرمز پلیس بوده و مجموعه انتظامی با همکاری دستگاه قضائی به شدت با مخالفان نظم و امنیت عمومی برخورد قانونی می کند.

اعتراف به ۵۰ فقره موبایل قاپی

معاون عملیات فرماندهی انتظامی شهرستان ری همچنین از دستگیری موبایل قاپی که از عابران پیاده سرقت می‌کرد خبر داد و گفت: متهم به ۵۰ فقره سرقت اعتراف کرد.

سرهنگ حیدری اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره موبایل قاپی در محدوده دولت آباد این شهرستان و شکایت مالباختگان پرونده ای برای این منظور تشکیل و به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری ۱۶۷ این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از انجام تحقیقات علمی و تخصصی دریافتند که سرقت ها توسط راکب یک دستگاه موتورسیکلت انجام می شود و سارق از غفلت عابران که در حال مکالمه بوده استفاده و در فرصتی مناسب تلفن همراه آنان را قاپیده و متواری می شود.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی شهرستان ری خاطرنشان کرد: ماموران پس از جست و جو مشخصات این موتور سوار را شناسایی و با افزایش گشت زنی های هدفمند متهم را در زمان موبایل قاپی مشاهده، در اقدامی موتورسیکلت وی را متوقف و متهم را دستگیر کردند.

این مسئول با بیان اینکه از مخفیگاه متهم یک قبضه سلاح سرد، ۲ دستگاه تلفن همراه و یک دستگاه موتور سیکلت مسروقه کشف شد، ادامه داد: متهم در کلانتری به ۵۰ فقره سرقت مشابه معترف و روانه دادسرا شد که تحقیقات تکمیلی پلیس برای شناسایی مالباختگان و کشف جزئیات کماکان ادامه دارد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *