امروز جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
معاون استاندار خراسان شمالی:

موضوع عفاف و حجاب از مطالبات اصلی و مهم مردم است

بجنورد - ابتکارآنلاین: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: اقدامات لازم در دو حوزه سلبی و ایجابی را باید انجام داد، چون موضوع عفاف و حجاب از مطالبات اصلی و مهم مردم است.
کد خبر: 8488
زمان انتشار: ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۰ بعد از ظهر -
87 بازدید

به گزارش خبرنگار آبرومند به نقل از ابتکارآنلاین – حسن ناهیدی عصر دوشنبه در نخستین جلسه فصلی اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکرخراسان شمالی که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار داشت: توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری، در حوزه «تبیین در شرایط بهتر» و اجرای طرح عفاف و حجاب می‌تواند موضوع برخورد با بی حجابی را در سطح جامعه حل کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: دشمنان با انجام اقدامات تبلیغاتی درصدد آسیب رساندن به این حوزه هستند.

وی افزود: مطالبه مردم از دولت و دولت از مردم باید به مرحله گفتمان برسد، لذا برای رسیدن به این مهم اجرایی کردن طرح عفاف و حجاب در استان اقدام بسیار مطلوبی خواهد بود.

ناهیدی روح و فلسفه اصلی اجرای این طرح کشوری را در بومی سازی و در راستای تبیین و شفاف سازی دانست و گفت: در دو حوزه سلبی و ایجابی باید اقدامات لازم را انجام داد، چون موضوع عفاف و حجاب از مطالبات اصلی و مهم مردم است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی خاطرنشان کرد: در حوزه دستگاه‌های اجرایی کارکنان بد حجاب نداریم و موردی از کشف حجاب مراجعه کنندگان به ادارات هم گزارش نشده است، اما در حوزه اصناف نیازمند تأکیدات هستیم.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید