امروز جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
استاندار آستراخان:

جشنواره بین المللی موسیقی دریای خزر برگزار می شود

بابلسر- ابتکارآنلاین: استاندار آستراخان روسیه گفت: جشنواره بین المللی موسیقی و سمفونی ارکستر دریای خزر با حضور هنرمندان کشورهای عضو در آستراخان برگزار می شود.
کد خبر: 8603
زمان انتشار: ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۵ قبل از ظهر -
44 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از مهر- ینورا بابوشکین صبح جمعه در نشست دریای صلح و دوستی، گسترش روابط اقتصادی مازندران – آستراخان با بیان اینکه مطمئن هستیم در آینده نزدیک رابطه بسیار خوبی در حوزه بازرگانی بین مازندران و آستراخان خواهیم داشت، بر لزوم رفع مشکل ویزا بین دو استان تاکید کرد وگفت: امیدوارم که با توسعه مناسبات بخش خصوصی بین دو استان این مسئله برطرف شود.

وی ادامه داد: سپتامبر امسال جشنواره‌های موسیقی بین المللی و ارکستر سمفونی دریای خزر با حضور هنرمندان کشورهای حاشیه برگزار می‌شود و از همه کشورهای حاشیه خزر و هنرمندان خواستیم که ظرفیت‌های فرهنگی و هنری خود را در این جشنواره معرفی کنند.

وی تصریح کرد: در روز پایانی جشنواره ۱۱ ستاره سنفونی موسیقی با حضور هنرمندان کشورهای عضو دریای خزر برگزار می‌شود و از جمهوری اسلامی ایران و مازندران نیز برای حضور در این جشنواره‌های دعوت به عمل می‌کنیم.

استاندار آستراخان با عنوان اینکه سپتامبر ۲۰۲۳ هشتمین جشنواره رسانه‌ای دریای خزر با موضوع احیای دیپلماسی عمومی و اجتماعی برگزار می‌شود، افزود در این همایش‌ها سرکنسول و سفر کشورهای مختلف حضور پیدا می‌کنند و از جامعه رسانه‌های مازندران هم درخواست می‌کنیم تا در این جشنواره شرکت داشته باشند

وی از استاندار مازندران برای سفر به آستراخان دعوت و اظهار امیدواری کرد تا مباحث مطرح شده در جلسه امروز در مورد پیگیری و اجرا قرار گیرد، گفت: بسیار تمایل دارم که هیئت بخش خصوصی استان مازندران و آستراخان نیز تفاهم نامه‌ها و توافق‌هایی داشته باشیم.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید