امروز جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
شربیانی:

پیکان توسعه در مدیریت شهری به سمت جنوب تهران است

ری – ابتکارآنلاین: رئیس شورای اسلامی شهرستان ری اعلام کرد: توجه پیکان توسعه در مدیریت شهری شورای شهر ششم به سمت جنوب تهران است و باید به مشکلات مردم جنوب شهر بیشتر توجه شود.
کد خبر: 8648
زمان انتشار: ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۲ بعد از ظهر -
131 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – جعفر بندی شربیانی روز شنبه پس از پایان نحستین پویش پیگیر کار مردم جنوب تهران که به میزبانی منطقه بیست برگزار شد، گفت: چهارمین دور طرح پیگیر کار مردم جنوب تهران را امسال از منطقه بیست به عنوان قبله تهران آغاز کردیم.

وی ادامه داد: در این پویش سعی می کنیم بدون واسطه و تشریفات معمول به هر تعداد که شهروندان مراجعه می کنند، در خدمت آنها باشیم و گره از مشکلات باز کنیم.

به گفته شربیانی، فلش پیکان توسعه شهر تهران باید به سمت جنوب تهران باشد و از مشکلات آنها بیشتر کاسته شود و از یاد نبریم که یکی از اهداف مدیریت شهری نیز کاهش فاصله طبقاتی بین شمال و جنوب شهر است.

رئیس شورای اسلامی شهرستان ری استقبال مردم را از پویش پیگیر کار مردم خوب و مناسب توصیف کرد و گفت: این نشان می دهد که اطلاع رسانی خوبی در این باره توسط شهرداری های جنوب تهران انجام شده است.

شربیانی بیشتر مراجعات مردم را برای حل مشکلات خود در حوزه معماری و شهرسازی عنوان کرد و گفت: اما در موضوعات دیگر مثل حمل و نقل و عمران، موضوعات فرهنگی و آسیب های اجتماعی هم مواردی مطرح شد.

وی خاطرنشان کرد: استارت پویش پیگیر کار مردم در سال جدید از منطقه بیست به عنوان قبله تهران زده شد و پس از حضور در مناطق ۱۵، ۱۶، ۱۷، ۱۸ و ۱۹ دوباره در شهرداری منطقه بیست حضور خواهم یافت.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید