امروز جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲

فعالیت ۱۶۰ خانه مسافر در یزد

یزد - ابتکارآنلاین: سرپرست معاونت گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان یزد از پلمب دو واحد اقامتی فاقد مجوز در یزد خبر داد.
کد خبر: 8719
زمان انتشار: ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۰ بعد از ظهر -
92 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – هما خورشیدی امروز دوشنبه ۲۱ فروردین‌ماه با اشاره به این که این اداره‌ کل به‌منظور کیفیت خدمات‌رسانی خانه مسافرها و همچنین ساماندهی و کنترل فعالیت تمامی مراکز اقامتی در سطح استان، نظارت مستمر بر آن‌ها را در اولویت کار قرار داده است، افزود: متقاضیان ایجاد خانه مسافر ضمن اخذ تائیدیه از اداره نظارت بر اماکن عمومی استان، باید از طریق سامانه جانا نسبت به دریافت مجوز اقدام کنند و با توجه به اینکه اغلب این خانه‌ها در مناطق مسکونی شهر قرار دارند، باید قبل از اخذ مجوز حتماً نسبت به رضایت ساکنان محل اطمینان حاصل کنند.

وی اظهار کرد: همه فعالیت‌های غیرمجاز در امر اسکان مسافر یا برگزاری تورهای غیرمجاز مورد پیگیری قرار می‌گیرد و با متخلفین طبق ضوابط برخورد می‌شود.

سرپرست معاونت گردشگری استان با بیان این که هم‌اکنون در استان یزد ۱۶۰ واحد خانه مسافر فعال هستند، تاکید کرد: مسافران عزیزی که به این استان سفر می‌کنند باید برای استفاده از امکانات اقامت در خانه‌های مسافر، به واحدهای دارای مجوز مراجعه کنند.

(منبع: ایسنا)

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید