امروز جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
رئیس کل دادگستری استان کرمان:

جبهه مقاومت در مقابل استکبار قوی تر از همیشه است

کرمان - ابتکارآنلاین: رئیس کل دادگستری استان کرمان جبهه مقاومت در مقابل استکبار را قوی تر از همیشه دانست.
کد خبر: 8815
زمان انتشار: ۲۵ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۶ قبل از ظهر -
46 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از مهر – حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم حمیدی در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس در کرمان اظهار داشت: امروز جبهه مقاومت اسلامی در اوج قدرت است و شرایطی را به وجود آورده که رژیم صهیونیستی نمی‌تواند به خود اجازه دهد که خوی اشغالگری خود را اعمال کند و با کوچک‌ترین اقدامی که بخواهد انجام دهد، تودهنی محکمی از جبهه مقاومت دریافت خواهد کرد.

وی با اشاره به انتخاب آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس، افزود: همه ساله ملت بزرگ و رشید ایران اسلامی همراه با همه ملت‌های آزاده دنیا این روز را گرامی می‌دارند و با حضور در راهپیمایی دشمن شکن، از رژیم غاصب صهیونیستی ابراز تنفر و انزجار می‌کنند.

نماینده عالی قوه قضائیه در استان کرمان عنوان کرد: این شرایط ایجاب می‌کند که ما نیز در کشور اسلامی خود و در نظام مقدس جمهوری اسلامی که پس از پیروزی انقلاب اسلامی بزرگترین حامی ملت فلسطین بوده‌ایم، در این شرایط نیز به صحنه آمده و مظلومیت مردم فلسطین را به گوش جهانیان برسانیم.

رئیس شورای قضائی استان کرمان بیان کرد: امسال نیز در روز جهانی قدس مردم شریف دیار کریمان این راهپیمایی را باشکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار کردند.

وی ادامه داد: وضعیت کنونی حاکم بر منطقه و وضعیت رژیم غاصب صهیونیستی ایجاب می‌کرد این مراسم با شکوه تر از همیشه برگزار شود.

حجت الاسلام و المسلمین حمیدی با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی در حال حاضر درگیر مشکلات داخلی، اختلافات درون دولت رژیم غاصب صهیونیستی و اعتراضات داخلی است، تصریح کرد: این موارد نشان می‌دهد که این رژیم غاصب در ضعیف‌ترین حالت خود پس از شکل گیری قرار دارد و این در حالی است که مقام معظم رهبری در چند سال گذشته پیش بینی فرموده‌اند که این رژیم در ۲۵ سال آینده وجود نخواهد داشت.

وی ادامه داد: این اتفاقاتی که در حال حاضر رقم می‌خورد و وضعیتی که سردمداران این رژیم به وجود آورده‌اند، نشان می‌دهد که پیش بینی مقام معظم رهبری اتفاق خواهد افتاد و این رژیم به دست خودش نابود خواهد شد و علاوه بر تلاش‌هایی که مسلمانان و جبهه مقاومت انجام می‌دهند، از درون نیز شاهد فروپاشی این رژیم غاصب خواهیم بود.

رئیس کل دادگستری استان کرمان یادآور شد: در این شرایط می‌بینیم که رژیم صهیونیستی هم برای پوشش وضعیت نا به سامان خود دست به جنایاتی علیه ملت فلسطین و جنوب لبنان می‌زند و در روزهای اخیر شاهد تجاوزگری‌های رژیم غاصب صهیونیستی بوده‌ایم که برای فرار از شکستی که متوجه آنها شده است، دست به این اقدامات ددمنشانه می‌زنند که همیشه همین اقدامات آنها موجب شده که به شکست و نابودی نزدیک تر شوند.

حجت الاسلام و المسلمین حمیدی تاکید کرد: یقیناً این اقدامات نابخردانه و ددمنشانه اخیر رژیم غاصب صهیونیستی باعث می‌شود که افول و نابودی آنها تسریع شود.

وی گفت: شرایط کنونی ایجاب می‌کرد که با آگاهی و بصیرت بیشتر و با تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری به صحنه بیاییم و همه ظرفیت‌های داخل کشور و در منطقه را علیه رژیم صهیونیستی به کار گیریم و در راهپیمایی روز جهانی قدس یک بار دیگر دِین و وظیفه خود را نسبت به مردم عزیز، شریف و مظلوم فلسطین ایفا کنیم.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید