امروز جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲

تهیه ۴ هزار بسته معیشتی در رزمایش کمک مومنانه شهرستان پردیس

پردیس - ابتکارآنلاین: فرمانده سپاه ناحیه علی بن موسی الرضا(ع) پردیس گفت: در هفدهمین رزمایش کمک مومنانه و درآستانه عید سعید فطر با کمک خیران چهار هزار بسته معیشتی آماده شده که بین نیازمندان شهرستان در حال توزیع است.
کد خبر: 8922
زمان انتشار: ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۵ بعد از ظهر -
32 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – ابراهیم گرمابدری روز چهارشنبه در حاشیه اهدای بسته های معیشتی در جمع خبرنگاران با اشاره به تعداد بسته های معیشتی اهدا شده طی ۱۷ رزمایش گذشته، اظهار داشت: تاکنون در حدود ۵۰ هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان شناسایی شده شهرستان در ۱۷ مرحله توزیع شده است.

فرمانده سپاه ناحیه علی بن موسی الرضا(ع) پردیس اعلام کرد: چهار هزار بسته معیشتی از امروز تا شب عید فطر توسط پایگاه‌های مقاومت، پایگاه‌های جهادی و بسیج مجموعه خیرین شهرستان در بین نیازمندان در توزیع است.

گرمابدری با اشاره به محتویات و ارزش ریالی بسته های معیشتی اضافه کرد: برنج، مرغ، حبوبات، رب، ماکارانی، روغن در هر بسته به ارزش یک میلیون ۱۰۰ هزار تومان در هر بسته معیشتی در مجموع به ارزش۴۴ میلیارد ریال تامین و به نیازمندان اهدا می شود.

وی از اهدای ۱۴ سری جهیزیه در کنار کمک های معیشتی خبر داد و افزود: در کنار بسته های معیشتی ۱۴ سری جهیزیه مشتمل بر یک تخته فرش، یخچال، گاز، لباسشویی، چای ساز و سایر لوازم آشپزخانه تامین و به نوعروسان هدیه شده است.

فرمانده سپاه ناحیه علی بن موسی الرضا (ع) پردیس خاطرنشان کرد: در سال ۱۴۰۱ با کمک خیرین و مردم در گروه‌های جهادی و مساجد ۵۰ سری جهیزیه تامین و تقدیم نو عروسان شده است.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید