امروز پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
امام جمعه لواسانات:

دشمن می‌خواهد محاسبات مسئولان را تغییر دهد

شمیرانات- ابتکارآنلاین: امام جمعه لواسانات گفت: تنها راه سامان لواسانات استقلال فرمانداری و ادارات این منطقه است.
کد خبر: 8991
زمان انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۰ بعد از ظهر -
80 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام علی اکبر ایمانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته لواسانات ضمن دعوت خود و دیگر نمازگزاران به تقوای الهی اظهار داشت: آمریکایی‌ها معادلات الهی را قبول ندارند و فرق ما با مادیون این است که ما معتقدیم که هر چیزی در دنیا بازتاب دارد.

ایمانی با بیان اینکه بدحجابی و بی بند و باری ها در لواسان تنها حل نمی‌شود گفت: باید قانون حجاب در کشور اجرا شود و اولین کسانی که باید آن را اجرایی کنند کارمندان دولت هستند و باید همه وارد میدان امر به معروف و نهی از منکر شوند چرا که ترک این موضوع تسلط اشرار را به دنبال خواهد داشت.

امام جمعه لواسانات با اشاره به اینکه وظیفه امر به معروف و نهی از منکر باید با زبان لین انجام شود و این موضوع تبیین شود افزود: حجاب سبب توحید و تکریم زن می‌شود تا کرامت و امنیت و آرامشش حفظ شود.

وی بیان داشت: امروز ما دچار یک جنگ شناختی شده ایم عنوان داشت: دشمن به دنبال این است که معادلات ذهنی جوانان را از طریق فضای مجازی و رسانه‌ها و تبلیغات به هم بریزد تا نحوه زندگی را تغیر دهد.

خطیب نماز جمعه لواسانات بیان داشت: دشمن می‌خواهد محاسبات مسئولان را تغییر دهد و وظیفه ما این است که شبهات را رفع کنیم و باید بپذیریم که با خشونت مشکل بی حجابی رفع نخواهد شد.

ایمانی گفت: اداره صنعت و معدن در لواسانات باید فعال باشد و تا لواسانات و رودبار قصران یک شهرستان مستقل نشود و ادارات و فرمانداری در این منطقه مستقر نشود هیچ چیزی سامان پیدا نمی‌کند و در خصوص زمین هم پیشنهاد استقرار در مصلی را هم داده ایم.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید