امروز جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
گل‌محمدی:

من نتیجه بگیرم دونادونی کجا برود؟

سرمربی پرسپولیس می‌گوید دیدار فردای تیمش با استقلال یکی از مهم ترین داربی‌های است که به یاد دارد.
کد خبر: 9023
زمان انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۵ بعد از ظهر -
70 بازدید

به گزارش ایسنا، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از داربی صدم و تقابل با استقلال در رابطه با این دیدار اظهار کرد: این عید را به همه مسلمانان جهان و مردم شریف ایران تبریک می‌گویم. امیدوارم نذر و نیاز شما مورد قبول خداورند قرار بگیرد. این یکی از مهم ترین داربی‌هایی است که به یاد دارم. با شرایط جدول مساوی به درد هیچکدام از تیم‌ها نمی‌خورد و ممکن است یکی از تیم‌ها را از گردونه رقابت‌ها خارج کند. به همین دلیل هر دو تیم به دنبال برد خواهند بود و هر دو تیم برای بردن به زمین می‌آیند.

او ادامه داد: این نشانه خوبی از یک بازی با کیفیت است و امیدوارم بتوانیم شرایط خوبی را برای خودمان رقم بزنیم. حفظ تمرکز در داربی خیلی مهم است و هم تیم استقلال و هم ما بازیکنان باکیفیتی داریم. شاهد داربی جذابی خواهیم بود و امیدواریم از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم. جز پیروزی هدف دیگری نخواهیم داشت. با صحبت‌هایی که با بازیکنان داشتیم فقط درباره داربی فکر کردیم.

گل‌محمدی همچنین گفت: استقلال هم بازیکنان باکیفیتی دارد و قابل احترام است. بازی برای هر دو تیم سخت خواهد بود. هر تیمی بتواند از موقعیت‌هایش استفاده کند و در دفاع بدون اشتباه باشد بازی را می‌برد.

سرمربی پرسپولیس درباره حضور محدود تماشاگران در ورزشگاه‌ بیان کرد: این داربی می‌توانست بالای صد هزار تا تماشاگر داشته باشد اما به خاطر نداشتن امکانات این‌گونه به مشکل می‌خوریم. بازی را عقب بردند و اکنون یک ساعت از بازی نصف زمین آفتاب و نصف زمین سایه است. نمی‌دانم این همه بی سلیقی برای چیست. می‌توانستند بازی را در ساعتی بگذارند که هواداران و بازیکنان از بازی لذت ببرند. این بی‌سلیقگی نشان می‌دهد که اولویت فوتبال نیست و فقط می‌خواهند بدون دردسر یک بازی برگزار شود. هیچ دلیلی ندارد این بازی ساعت ۱۶ برگزار شود.

او درباره تیم داوری و حواشی مربوط به قضاوت داور در داربی گذشته گفت: قبل از بازی درست نیست درباره داوری صحبت کنیم. برای پیام حیدری و تیمشان آرزوی موفقیت دارم. امیدوارم بتوانند عملکرد خوبی داشته باشند و بهترین مرد توی زمین آقای حیدری باشد.

سرمربی پرسپولیس درباره تزریق مالی بانک شهر اسپانسر مشترک استقلال و پرسپولیس به آبی‌پوشان و اعتراضات هواداران پرسپولیس نسبت به این مساله عنوان کرد: این تصمیم گیری‌ها مدیریتی است و زیاد درباره این مسائل نباید اظهار نظر کنم. من دوست دارم تمرکزمان روی مسائل فنی باشد. این‌ مسائل جنبی مدیریتی دارد که من به آن ورود نمی‌کنم.

او درباره اظهارنظر یکی از رسانه‌ها در رابطه با حضور دونادونی روی نیمکت پرسپولیس گفت: اگر من نتیجه بگیرم دونادونی کجا برود؟ نگران من هستند یا دونادونی؟ امیدوارم جواب خوبی برای این مربی داشته باشم.

گل محمدی در رابطه با پریرا و حضور او در ترکیب پرسپولیس بیان کرد: این‌که کدام بازیکن بازی می‌کند به تمرینات بستگی دارد. اگر کسی بتواند خوب تمرین کند می‌تواند بازی کند.

او در رابطه با نتایجش در بازی‌های بزرگ گفت: من یک توانایی محدودی دارم و سقف دارم. در این محدوده تمام تلاشم را می‌کنم. تا آنجا که بتوانم وقت می‌گذارم و این‌ فقط به خاطر این‌ است که بتوانم مثمر ثمر باشم. هر موقع احساس شد که بودن من به تیم کمک نمی‌کند، خودم می‌روم. تا موقعی که هستم تمرکزم را برای پرسپولیس می‌گذارم. امسال سعی کردم وقت بیشتری بگذارم تا بتوانم جواب هواداران را بدهم. امیدوارم هواداران از تیم راضی باشند. باوجود مشکلات زیاد سعی کردیم شرایط خوبی داشته باشیم و تلاش ما این است پرچم پرسپولیس را برافراشته کنیم.

او اضافه کرد: ما در خیلی از بازی‌ها در لحظات آخر بازی را برگرداندیم. هیچ تیمی در داربی نمی‌خواهد بازنده باشد و وقتی تیمی عقب می‌افتد تلاشش را می‌کند تا گل بزند. این موضوع کار را برای مدافعان سخت می‌کند. امیدواریم تا سوت پایان بازی عملکرد خوبی داشته باشیم.

گل محمدی درباره مدعیان قهرمانی و احتمال قهرمانی یکی از دو تیم استقلال و پرسپولیس گفت: برنده بازی قهرمان لیگ را مشخص نمی‌کند. عملکرد سپاهان هم خوب بوده اما باید منتظر باشیم که سپاهان امتیاز از دست دهد.

او در رابطه با این‌که تیم دوم به بالای ۶۰ امتیاز خواهند رسید، بیان کرد: پارسال برای ما این اتفاق افتاد و ۶۳ امتیاز گرفتیم اما دوم شدیم. ممکن است امسال هم بالای ۶۰ امتیاز بگیریم. این اتفاق در لیگهای باکیفیت رخ می‌دهد. این نشان از لیگ باکیفیت ما دارد.

سرمربی پرسپولیس درباره وضعیت بازیکنان سه کارته تیم گفت: من نگران نیستم و در هرصورت بازی قبلی هم سه کارته زیاد داشتیم. بازیکنان باید آنقدر تمرکز خوب داشته باشند که کارت نگیرند. تیم باید از نظر ذهنی تمرکز داشته باشد تا بازیکنانش کارت نگیرند.

او در پایان درباره وضعیت مصدومیت محمد عمری گفت: او شرایط خوبی دارد. عمری مصدومیت بدی داشت اما در این چند روز خوب تمرین کرد و مطمئنا می‌تواند کمک کند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید