امروز جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲

سوءقصد به آیت‌الله سلیمانی تروریستی نبوده است

کد خبر: 9132
زمان انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۰ بعد از ظهر -
40 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سیدمحمود حسینی‌پور درباره جزئیات دقیق سوءقصد به جان آیت‌الله سلیمانی نماینده سابق ولی ‌فقیه در کاشان و سیستان و بلوچستان اظهار داشت: ساعت ۱۰:۳۰ صبح امروز در یکی از بانک‌های بابلسر‌ یکی از عوامل نگهبانی مجموعه بانک بی‌هدف به آیت‌الله سلیمانی شلیک کرده است، متأسفانه در این سوءقصد، ایشان جان خو‌د را از دست دادند.

وی با اعلام اینکه ضارب در همان محل تو‌سط عوامل انتظامی دستگیر شد، افزود: ‌‌بررسی‌های اولیه برای انگیزه این اقدام ضارب در حال انجام است که هنوز انگیزه ضارب از انجام این اقدام مشخص نیست، آما براساس داده‌ها امنیتی بودن این حادثه درست نیست.

استاندار مازندران با بیان اینکه‌ ضارب ‌اهل همان منطقه است، تصریح کرد: ‌این سوءقصد به‌هیچ‌وجه ماهیت تروریستی ندارد و ضارب بی‌هدف شلیک کر‌ده ‌و شناخت دقیقی از آیت‌الله سلیمانی نداشته است.

وی با بیان اینکه‌ آیت‌الله سلیمانی‌ برای انجام امور ‌بانکی به بانک مراجعه ‌کرده بود و تا  این لحظه این اقدام، امنیتی و تروریستی ‌نبوده است، خاطرنشان کرد: ضارب از عوامل و نگهبانان شرکت انتظام بود که کارهای خدمات‌ انتظامی ‌را انجام می‌داد و اصلا کارمند نبوده است و با هویت کاملاً معلوم و مشخص مشغول خدمت بود.

استاندار مازندران با رد هرگونه مشاجره و درگیری در بانک تأکید کرد: ‌اسلحه مربوط به خود نگهبان بوده‌ و از شخص دیگری نگرفته ا‌ست.

(منبع: تسنیم)

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید