امروز جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
بخشدار جاجرود:

اجرای طرح‌های هادی روستاهای بخش جاجرود نیازمند مشارکت مردم است

پردیس- ابتکارآنلاین: بخشدار جاجرود گفت: اجرا و تکمیل طرح‌های هادی که از مهمترین اولویت‌های روستاب بخش جاجرود جهت هویت بخشی جغرافیایی می‌باشد، نیازمند مشارکت و همراهی مردم و تلاش بیش از پیش مسئولان است.
کد خبر: 9425
زمان انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۳ بعد از ظهر -
25 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – امیر یوسفی مقدم پیش از ظهر چهارشنبه در جریان بازدیدهای میدانی از روستاهای بخش جاجرود با حضور در روستای «سنجریان» به احصاء مشکلات و بررسی راهکارهای موجود جهت رفع موانع، بازدید از سطح روستا با توجه به در دست بازنگری بودن طرح هادی و همچنین بازدید از نحوه فعالیت نانوایی روستا پرداخت.

یوسفی مقدم پس از پایش میدانی روستا با حضور در ساختمان دهیاری روستا بیان داشت: ضرورت و اهمیت توسعه روستایی با توجه به جایگاه، اهمیت و نقش این جامعه محترم کاملاً روشن است و حوزه‌های روستایی به عنوان نقاط حیات بخش جامعه، نقش مهمی در توسعه و آبادانی ملی ایفا می‌کنند.

بخشدار جاجرود گفت: اجرا و تکمیل طرح‌های هادی که از مهمترین اولویت‌های یک روستا جهت هویت بخشی جغرافیایی می‌باشد نیازمند مشارکت و همراهی مردم و تلاش بیش از پیش مسئولان است.

وی بیان کرد: به همین منظور به طور مستمر از روستاهای سطح بخش بازدید و از اعتباراتی که در حد توان بخشداری است جهت رفع مشکلات اولویت دار روستاها اقدام خواهیم کرد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید