امروز دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳

برخورد جدی دادستانی ملارد با سد معبر و اخلال در عبور و مرور

ملارد – ابتکارآنلاین: دادستانی ملارد اعلام کرد که در راستای صیانت از حقوق عامه و جلوگیری از اخلال و مزاحمت برای شهروندان با دست فروشان و وانت بارهایی که در محل‌های توقف ممنوع فعالیت کنند برخورد می شود.
کد خبر: 9755
زمان انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۴ قبل از ظهر -
56 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – روابط عمومی دادستانی عمومی و انقلاب ملارد در اطلاعیه‌ای از اقدام جدی جهت رفع سد معبر در سطح شهرستان خبر داد و اعلام کرد: در راستای صیانت از حقوق عامه و جلوگیری از اخلال و هرگونه بی نظمی در عبور و مرور و مزاحمت برای شهروندان، دست فروشان و وانت بارهایی که در محل‌های توقف ممنوع فعالیت نمایند ضمن اعمال قانون، خودرو فرد خاطی به پارکینگ منتقل خواهد شد.

در این اطلاعیه تاکید شده است: آسیب‌های ناشی از دست فروشی به صورت غیر قانونی از جمله درگیری، عدم رعایت بهداشت، سلامت، امنیت غذایی، سلب آرامش و تردد شهروندان است، از این رو شهرداری و پلیس راهور مکلف هستند در اسرع وقت نسبت به اطلاع رسانی عمومی و نسبت به ساماندهی این قشر اقدام کنند.

دادستانی ملارد می‌افزاید: بدیهی است اخطار می‌شود، دستفروشان و وانت بارها با رعایت آداب، مقررات، نظامات بهداشتی و قانونی صرفاً در محل‌های مجازی که از سوی شهرداری تعیین خواهد شد، فعالیت کنند.

بر اساس این گزارش، شنبه ویدئویی از یک درگیری در ملارد در فضای مجازی پخش شد، که درگیری میان تعدادی از دستفروشان بود.

 

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *