امروز جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲

تلاش برای احیای سهمیه خمیرمایه نانوایی‌های قزوین

قزوین – ابتکارآنلاین: معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرماندار قزوین گفت: با توجه به کمبود سرانه سهمیه خمیرمایه استان قزوین و مشکلات ایجاد شده برای نانوایان در تلاش هستیم که این سهمیه افزایش و سهمیه استان احیا شود.
کد خبر: 9851
زمان انتشار: ۲۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۵ بعد از ظهر -
78 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایسنا – ابوالفضل نجفی در حاشیه بازدید از مرکز توزیع خمیرمایه در شهرستان قزوین، اظهار کرد: گزارشی مبنی بر تجمع اعتراضی نانوایان در محل اتحادیه به دست ما رسید که به دنبال بررسی آن مشخص شد که نه تنها این تجمع اعتراضی نیست بلکه نانوایان جهت دریافت خمیرمایه مراجعه کردند و با کمبود آن مواجه شده‌اند.

وی افزود: با بررسی موضوع به مرکز توزیع خمیرمایه واقع در خیابان شهید انصاری مراجعه و اسناد و مدارک موجود را بررسی کردیم، بررسی‌ها نشان داد که تنها ۵ و نیم تن خمیرمایه به استان قزوین اختصاص داده می‌شود که پاسخگوی نیاز استان نیست.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری قزوین یادآور شد: در حال حاضر استان قزوین به میزان ۲۰ تا ۲۵ تن خمیرمایه نیاز دارد بنابراین کمبود آن باعث ایجاد نارضایتی و صف طولانی شده است.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر کمبود، با توزیع نامناسب و غیرشفاف خمیرمایه در سطح استان روبه‌رو هستیم به طوری که برخی از نانوایان چندین بار خمیرمایه دریافت و برخی موفق به دریافت نمی‌شوند.

نجفی افزود: کمبود سرانه استان و توزیع نامناسب از جمله مواردی است که در دستور بررسی قرار گرفته است و گزارش تحلیلی آن به کارگروه آرد و نان استان ارسال می‌شود تا بتوان راه حل مناسبی برای آن پیدا کرد.

بنا بر اعلام روابط عمومی فرمانداری قزوین، معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری قزوین اظهار کرد: تلاش می‌کنیم که سهمیه استان را احیا کنیم و توزیع از طریق مبادی رسمی و شفاف باشد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید