امروز جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران:

اعتبارات فعلی پاسخگوی مشکلات و زیر ساختها نیست

فیروزکوه – ابتکارآنلاین: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با اشاره به اینکه جمعیت شهرستان های پایتخت از برخی استان های کشور بیشتر است گفت: اعتبارات فعلی پاسخگوی مشکلات و زیر ساختها نیست.
کد خبر: 9937
زمان انتشار: ۲۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۲ قبل از ظهر -
22 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – علاءالدین ازوجی صبح یکشنبه در نخستین جلسه کمیته برنامه ریزی فیروزکوه در سال جاری که با حضور محمد حیدری منش، فرماندار، سید احمد رسولی نژاد، نماینده مردم شریف دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی، و حشمت الله سلیمانی معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران برگزار شد، ضمن بررسی وضعیت اعتبارات این شهرستان در سال جاری و اقدامات عمرانی سال گذشته اظهار داشت: جمعیت شهرستان‌های استان تهران از برخی استان‌های کشور بیشتر است و اعتبارات موجود کفایت مشکلات و زیر ساخت‌ها را نمی‌کند.

وی با اشاره به افزایش قابل توجه اعتبارات سالیانه استان تهران گفت: با این وجود برای ایجاد و تکمیل پروژه‌های بزرگ باید به اعتبارات ملی تکیه کرد.

ازوجی تاکید کرد: اعتبارات شهرستانی که از طریق دستگاه‌های استانی ابلاغ می‌شود، باید اولویت دار و بر اساس نیاز مردم هزینه شود که ثمرات آن قابل مشاهده باشد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از مسئولان شهرستان فیروزکوه خواست چند پروژه کلیدی که پیشران توسعه منطقه شود را معرفی تا از اعتبارات سفر ریاست محترم جمهوری تخصیص یابد.

وی افزود: فیروزکوه، زمینه جمعیت زیادی دارد و از اکنون باید برای زیر ساخت آن در سال‌های آینده برنامه ریزی شود.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید