امروز یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲
معاون استاندار تهران:

بخش خصوصی آماده سرمایه‌گذاری در محصولات پروتئینی است

ری- ابتکارآنلاین: معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: با توجه به علاقه سرمایه‌گذاران بخش خصوصی جهت حضور در تولید محصولات پروتئینی، چند نقطه در استان به صورت نمونه برای ایجاد این مزارع بزرگ تعیین شد.
کد خبر: 10072
زمان انتشار: ۴ تیر ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۴ بعد از ظهر -
22 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – محمد علی‌مهری در جلسه هماهنگی تامین و تولید مرغ مورد نیاز استان که با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی برگزار شد، اظهار داشت: پس از بررسی ادارت دامپزشکی، منابع طبیعی، بهداشت، محیط زیست و جهاد کشاورزی استان در اولین فرصت عملیات اجرایی این مزارع آغاز خواهد شد.

وی تاکید کرد: تنها راه حل افزایش تولید مرغ گوشتی و تامین نیاز استان راه اندازی مزارع بزرگ پرورش مرغ گوشتی (مگا فارم) است.

این مسئول خاطرنشان کرد: با اجرای این طرح در فاز اول و در کوتاه مدت ۱۵ درصد و در بلندمدت ۲۵ درصد به ظرفیت تولید استان افزوده خواهد شد و استان تهران به خودکفایی ۳۰ درصدی تولید محصولات پروتئینی دست خواهد یافت.

علی مهری با تاکید بر ضرورت حرکت به سمت خودکفایی تولید محصولات پروتئینی در استان تهران خاطرنشان کرد: ظرفیت تولید مرغ گوشتی استان پاسخگوی نیاز استان نیست و تهران با خوداتکایی در حوزه مرغ فاصله زیادی دارد.

استانداری تهران در گزارش دیگری اعلام کرد: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران بر جذب اعتبارات قانون بودجه ۱۴۰۲ کل کشور در استان تاکید کرد.

میرمحمد غراوی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران با اشاره به ابلاغ قانون بودجه ۱۴۰۲ تاکید کرد: پروژه های اولویت دار استان مشخص و در اسرع وقت نسبت به جذب اعتبارات ۱۴۰۲ اقدام شود.

گفتنی است در ادامه نیز در جلسه مربوط مربوط به سفر رئیس جمهور به شهرستان‌های فیروزکوه دماوند، پروژه های اولویت دار این ۲ شهرستان جهت تخصیص بودجه سفر ریاست جمهوری مورد بحث بررسی قرار گرفت.

در این جلسه همچنین ضوابط اجرایی قانون بودجه سال ۱۴۰۲ کل کشور در استان تشریح شد، همچنین صدور شناسنامه موقت دستگاهی برای هشت دهیاری در قرچک و ۱۲ دهیاری در ملارد و مصوبات کارگروه زیربنایی تشریح و مورد تصویب قرار گرفت.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید