امروز جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲

نقش‌آفرینی جوانان در مراکز تصمیم‌سازی تقویت شود

دماوند – ابتکارآنلاین: فرماندار شهرستان دماوند گفت: سند چشم‌انداز آینده دماوند با بهره‌گیری از ظرفیت جوانان و نخبگان تدوین و نقش‌آفرینی این قشر در مراکز تصمیم‌سازی شهرستان باید تقویت شود.
کد خبر: 10110
زمان انتشار: ۵ تیر ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۲ قبل از ظهر -
26 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – رضا طاهرخانی روز دوشنبه در نشست هم اندیشی با جوانان و نخبگان شهرستان دماوند، مشورت و بهره گیری از دانش نخبگان را عاملی مهم در تعالی و بالندگی شهرستان ارزیابی کرد.

وی استفاده از نظرات کارشناسی نخبگان جوان در تصمیم گیری را ضرروی عنوان کرد و افزود: بر مبنای تفکر کارشناسی و خرد جمعی مطالبات مردم را پیگیری و محقق خواهیم کرد.

فرماندار شهرستان دماوند با اشاره به لزوم آینده پژوهی در حوزه مسائل نظام و مشکلات شهرستان خاطرنشان کرد: با تحلیل وضعیت و شناسایی مشکلات موجود، نقطه اطمینان بخشی از آینده ارائه و در این مسیر از ظرفیت جوانان استفاده می‌ شود.

این مسئول با بیان اینکه نخبگان جوان موتور محرکه جامعه محسوب می شوند، اضافه کرد: همواره برتکریم جوانان و رفع مشکلات این قشر با ایجاد گفتمان نخبگانی تاکید می‌ شود.

وی گفت: هیات های اندیشه‌ورز در شهرستان در راستای مشارکت جوانان و استفاده از ظرفیت آنان در کارگروه های مختلف تشکیل می‌شود.

فرماندار شهرستان دماوند با تاکید براینکه رویکرد دولت استفاده از توان نسل جوان انقلابی، متعهد و با دانش است، یادآور شد: مطالب مطرح شده از سوی حاضران در این نشست واقع بینانه و براساس حقایق موجود جامعه است و از همه نظر و ایده‌های مطرح شده بهره برداری می شود.

طاهرخانی اضافه کرد: همه مدیران شهرستان در کمیسیون های تخصصی جوانان حضور خواهند داشت و از نظرات و پیشنهادات سازنده و تخصصی بهره خواهند برد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید