امروز جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲

آمریکا در موضوع حقوق بشر کارنامه سیاه و ننگینی دارد

رباط کریم – ابتکارآنلاین: امام‌جمعه شهرستان رباط‌کریم در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: پیام غدیر فقط برای محبت ورزیدن به علی (ع) نیست بلکه تثبیت خط نبوت و نقطه تلاقی رسالت با امامت است.
کد خبر: 10266
زمان انتشار: ۹ تیر ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۰ بعد از ظهر -
30 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حسن ترابی افزود: زیارت جامعه کبیره و زیارت غدیریه امام هادی (ع) دو میراث ارزشمندی است که از آن حضرت به یادگار مانده است.

امام‌جمعه رباط‌کریم بیان کرد: زیارت بسیار مهم غدیریه امام هادی (ع) از مصادیق بارز جهاد تبیین غدیر و اثبات ولایت و امامت علی بن ابیطالب (ع) است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین ترابی تصریح کرد: امروز حقوق بشر به ابزاری در دست آمریکا و غربی‌ها برای تحت‌فشار قرار دادن کشورهایی است که نمی‌خواهند تسلیم آن‌ها شوند.

وی با بیان اینکه آمریکا در موضوع حقوق بشر کارنامه سیاه و ننگینی دارد یادآور شد: دولت آمریکا چه در داخل کشور خود و چه در سطح جهانی و بین‌المللی خود بزرگترین ناقض حقوق بشر است.

امام‌جمعه رباط‌کریم گفت: هفته افشای حقوق بشر آمریکایی فرصتی برای بازخوانی و تبیین جنایات و اقدامات ضد حقوق بشری آمریکاست.

وی در ادامه گفت: اهانت به مقدسات اسلامی و سوزاندن قرآن کریم نشان از ضعف و استیصال غرب در مقابله با موج اسلام‌گرایی در جهان به ویژه دنیای غرب است.

ترابی اظهار کرد: امروز حاکمان غربی از رشد سریع اسلام‌گرایی در کشورهایشان آشفته و نگرانند و وحشت دارند، این اقدامات زشت و موهن به خاطر ترس و وحشت آن‌ها از رشد روزافزون اسلام در غرب است.

امام‌جمعه رباط‌کریم در پایان خاطرنشان کرد: مراسم جشن و سرور غدیر از روز سه‌شنبه مورخ به مدت چهار روز عصرها در بلوار مصلی با حضور اقشار مختلف مردم و فعالیت ۳۰ موکب و کاروان نمادین غدیر برگزار می‌شود.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید