امروز یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲

زائرین اربعین می‌توانند برای رسیدن به مرز از خودرو‌های شخصی استفاده کنند

تهران- ابتکارآنلاین: دبیر ستاد اربعین استان تهران گفت: با توجه به کمبود وسایل حمل و نقل عمومی و با توجه به توسعه پارکینگ‌ها و زیرساخت‌های مربوطه برای خودرو شخصی، زائرین اربعین برای رسیدن به مرز از خودرو‌های شخصی استفاده کنند.
کد خبر: 10380
زمان انتشار: ۱۲ تیر ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۶ بعد از ظهر -
24 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سید کمال سادات در هشتمین جلسه ستاد اربعین استان با اشاره به موضوعات مطرح شده در جلسه اظهار داشت: تامین امکانات اولیه و انتقال تجهیزات به نجف از موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

وی با اشاره به دیدار دیروز استاندار تهران با معاون استاندار نجف افزود: گزارشی از جلسه دیروز و تعاملات و همکاری دو کشور در موضوع اربعین مطرح شد.

دبیر ستاد اربعین استان تهران عنوان کرد: در مورد پشتیبانی در موضوعات مختلف از جمله آب آشامیدنی، سوخت، نقل و انتقال، موضوع کامیونداران، مواد اولیه مثل شکر، برنج، روغن، تامین ژنراتور‌ها و مولد‌های برق نیز بررسی‌های لازم به عمل آمد؛ همچنین هماهنگی لازم برای استقرار خادمین انجام شد.

سادات سپس با اشاره به صورتجلسه ۱۱۲ ستاد مرکزی اربعین گفت: با توجه به ظرفیت بسیار بالای عاشقان اباعبداله و ظرفیت حمل و نقل عمومی، همچنین با توجه به توسعه پارکینگ‌ها وزیرساخت‌های مربوطه زائرین می‌توانند از خودرو شخصی برای رسیدن به مرز استفاده کنند.

(منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید