امروز یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲

۱۱ هزار واحد مسکن مهر پردیس در انتظار تکمیل انشعابات است

پردیس – ابتکارآنلاین: فرماندار شهرستان پردیس اعلام کرد: با تکمیل انشعابات آب، برق و گاز، تا هفته دولت ۱۱ هزار واحد در فازهای جدید مسکن مهر ۱۱، ۵ ، ۹ ، ۸ به مالکان تحویل داده می‌شود.
کد خبر: 10390
زمان انتشار: ۱۳ تیر ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۰ بعد از ظهر -
19 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – محسن قضاتلو روز سه شنبه در این باره به خبرنگاران گفت: با اعلام سرپرست شرکت عمران پردیس، هم‌اکنون بسیاری از واحدها تکمیل و قابلیت واگذاری به مالکان را دارند، اما به علت تکمیل نشدن انشعابات مختلف، این شرکت در حال حاضر نمی تواند واحدها را به متقاضیان تحویل دهد.

وی اظهار داشت: عصر روز گذشته در نشستی که با حضور مسئولان ادارات مرتبط در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، مقرر گردید تا از طریق شورای مسکن استانداری تهران و فرمانداری پردیس پیگیری امور مسکن مهر پردیس به طور ویژه در دستور کار قرار گیرد.

این مسئول اضافه کرد: در این نشست مقرر شد تمام معابر باقیمانده تحویل اداره گاز پردیس شود و این دستگاه کلیه شبکه‌گذاری‌ها را انجام دهد.

قضاتلو ادامه داد: اداره آب و فاضلاب پردیس متعهد شد در کم‌ترین زمان ممکن انشعاب بلوک‌های آماده را به خطوط آب متصل کرده و شرکت عمران نیز پس از رفع نواقص، کلیه شبکه‌ها و مخازن آب را تحویل اداره آب و فاضلاب دهد.

وی افزود: اداره برق پردیس موظف شد تا نگهداری کلیه شبکه روشنایی برق پیمانکارانی که پروژه‌های خود را به اتمام رسانده‌اند را تحویل گرفته و مسئولیت نگهداری شبکه برق بعد از تونل «سلام» در فاز ۱۱ پردیس نیز برعهده اداره برق پردیس باشد.

فرماندار شهرستان پردیس خاطرنشان کرد: همچنین در این جلسه مقرر شد که ۱۱ طرح بوستان در فازهای مختلف مسکن مهر تحویل شهرداری پردیس شود و شهرداری در صورت نیمه‌کاره بودن، اتمام باقیمانده عملیات‌های اجرایی پارک‌ها را برعهده بگیرد.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید