امروز جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲

ستاد انتخابات پردیس صرف نظر از گرایشات آماده تعامل با احزاب است

پردیس- ابتکارآنلاین: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری پردیس گفت: ستاد انتخابات پردیس صرف نظر از گرایشات آماده تعامل با احزاب است.
کد خبر: 11147
زمان انتشار: ۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۳ بعد از ظهر -
21 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حسین آرمودیان مقدم عصر چهارشنبه در حاشیه برگزاری سومین جلسه ستاد انتخابات پردیس که با موضوع همفکری و هم‌اندیشی این ستاد و احزاب و تشکل‌های سیاسی و اجتماعی فعال شهرستان و با حضور محسن قضاتلو فرماندار پردیس و نمایندگان احزاب فعال برگزار شد اظهار داشت: این جلسه پیرامون چگونگی تحقق ۴ موضوع مشارکت، امنیت، سلامت و رقابت که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب قرار گرفته است تبادل نظر شد.

وی فرماندار پردیس با بیان اینکه ۱۱ حزب در شهرستان فعال هستند گفت: برقراری ارتباط دوسویه با احزاب به منظور مطالبه‌گری و پیگیری درخواست‌های مردمی در دستور کار قرار داشته است و احزاب می‌توانند از ظرفیت خود برای حضور نمایندگان مجلس در شهرستان و بهره‌گیری از بودجه‌های تخصیصی به نمایندگان در تکمیل و تحویل پروژه‌های زیر و روبنایی بهره ببرند.

معاون فرماندار پردیس با بیان اینکه صرف نظر از گرایشات احزاب فعال در شهرستان، ستاد انتخابات آماده تعامل و همکاری با احزاب است عنوان داشت: مجوز فعالیت احزاب در سطح کشور توسط وزارت کشور صادر می‌شود و در شهرستان نیز فرمانداری برای پیگیری مشکلات شهرستان و ایجاد زمینه برگزاری انتخاباتی در خور شأن مردم، همواره پذیرای سازمان‌های مردم نهاد و احزاب و تشکل‌های سیاسی است.

بر اساس این گزارش در ادامه ۵ نماینده از احزاب فعال شهرستان ضمن تشریح موضوعات کاری و اقدامات در دست انجام، خواستار حمایت ادارات شهرستان برای مطالبه‌گری درست و ادامه فعالیت مؤثر احزاب در راستای پیشبرد امور و رفع مشکلات شهرستان شدند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید