امروز پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲

امکان سنجی افزایش تعداد شعب اخذ رای در نقاط پرجمعیت پردیس

پردیس – ابتکارآنلاین: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری پردیس از پایش وضعیت و امکان سنجی برای افزایش تعداد شعب اخذ رای در نقاط پرجمعیت این شهرستان خبر داد.
کد خبر: 11194
زمان انتشار: ۷ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۰ بعد از ظهر -
25 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حسین آرمودیان مقدم ظهر شنبه در جلسه مشترک ستاد انتخابات که با حضور رئیس و اعضای هیأت نظارت بر انتخابات پردیس و حجت الاسلام احمدی رئیس هیأت نظارت بر انتخابات شهرستان به همراه مسئولان کمیته‌های آموزش، فن آوری اطلاعات و پشتیبانی این هیأت برگزار شد ضمن تشریح اقدامات ستاد از بدو راه اندازی برای انتخابات پیش رو پرداخت و گزارشی از تعداد و وضعیت شعب اخذ رأی در دوره گذشته ارائه کرد.

آرمودیان در ادامه از بازدید تیم مشترکی برای پایش وضعیت این شعبات و امکان سنجی افزایش تعداد شعب در نقاط با تراکم جمعیتی بالا طی هفته گذشته خبر داد.

حجت الاسلام احمدی رئیس هیأت نظارت و بازرسی بر انتخابات شهرستان نیز با بیان اینکه دو نعمت امنیت و سلامت همواره پوشیده اند گفت: اگر امنیت نباشد هیچ امری شکل نمی‌گیرد و سلامت نیز تا زمانی که هست به چشم نمی‌آید.

وی افزود: تأمین امنیت و سلامت انتخابات بسیار مهم است و اعتماد مردم نقش مهمی در این دو موضوع دارد و باید با انجام آسیب شناسی دقیق، نقاط ضعف و قوت را پیدا و برای بهتر شدن شرایط اقدامات لازم را انجام داد و در کنار آن با بهره گیری از ظرفیت‌های موجود در راستای ارتقای آگاهی و جلب مشارکت مردم بستر سازی کرد.

در ادامه بر لزوم تعامل ستاد انتخابات و هیأت نظارت تاکید و پیرامون پیش بینی شعب اخذ رأی سیار، بازدید از شعباتی که در ادوار گذشته با مشکلاتی روبرو بودند و پیش بینی تمهیدات ویژه برای ارتقای امنیت و سلامت انتخابات پیش رو تبادل نظر انجام گرفت.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید