امروز جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲

دغدغه های مردم جنوب تهران در حوزه درمان به حداقل می رسد

ری- ابتکارآنلاین: سرپرست فرمانداری ویژه ری گفت: دغدغه های مردم جنوب تهران با افتتاح پروژه های بهداشت و درمان در این حوزه به حداقل می رسد.
کد خبر: 11357
زمان انتشار: ۱۲ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۰ بعد از ظهر -
23 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – محمد بشارت ظهر پنجشنبه در حاشیه بازدید بهرام عین الهی، وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی از بخش‌های مختلف بیمارستان هفتم تیر ری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به سفری که رئیس جمهور در بهمن ماه سال گذشته به شهرری داشتند، موضوع بخش درمان در اولویت قرار گرفت و در حوزه بیمارستان هفتم تیر مصوباتی نوشته شد.

بشارت با اشاره به سفر وزیر بهداشت به شهرری و بازدید از بیمارستان هفتم تیر گفت: طی این بازدید مشخص شد که پروژه بیمارستان پیشرفت چشمگیری نداشته و دستوراتی توسط وزیر بهداشت ابلاغ و مقرر شد طی سه ماه آینده بازدیدی دوباره هم به جهت بیمارستان ۳۲۰ تختخوابی و هم به لحاظ پروژه اورژانس صورت بگیرد.

سرپرست فرمانداری ویژه ری افزود: در ادامه سفر وزیر بهداشت به ری بازدیدی از بیمارستان الهام که یکی از دغدغه‌های بخش کهریزک است انجام شد.

وی عنوان داشت: بیمارستان الهام به لحاظ جغرافیایی در امتداد کمربندی دوم قرار دارد و مردم حسن آباد فشافویه هم می‌توانند از این بیمارستان استفاده کنند و با ۴۰ درصد پیشرفت به بخش دولتی واگذار شود و با تعیین زمان بندی بتوانند افتتاح کنند.

معاون استاندار تهران در ادامه به بازدید بیمارستان فیروزآبادی اشاره کرد و بیان داشت: این مجموعه از بیمارستان‌های خوب جنوب تهران است و دستور داده شد که برای تجهیز از مجموعه دولت استفاده شده و انشاالله در هفته دولت به افتتاح می‌رسد.

سرپرست فرمانداری ویژه ری اظهار داشت: مجموعه دولت به خصوص بخش درمان قدم‌های خوبی برداشته شده و پروژه‌های نام برده در زمان بندی مناسب افتتاح خواهد شد و بخش از دغدغه‌های جنوب تهران به حداقل خواهد رسید.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید