امروز یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲
امام جمعه لواسانات:

دشمنان به دنبال اسلام هراسی هستند

شمیرانات - ابتکارآنلاین: امام جمعه لواسانات گفت: یکی از دلایل قیام امام حسین(ع) سکوت نکردن در برابر ظلم و ستم و قانون شکنی ها بود.
کد خبر: 11399
زمان انتشار: ۱۳ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۰ بعد از ظهر -
26 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام علی اکبر ایمانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته لواسانات ضمن دعوت خود و دیگر نمازگزاران به تقوای الهی اظهار داشت: یکی از دلایل قیام امام حسین سکوت نکردن در برابر ظلم و ستم و قانون شکنی ها بود، دین ما یک دین سیاسی است لذا نباید به جامعه و مسائل بی تفاوت باشیم.

ایمانی با بیان اینکه دشمنان هم به این مطلب رسیده اند که اسلام دین سیاست است گفت: آنها معتقد هستند تا زمانی که مسلمانان با عاشورا عجین هستند نمی‌شود در مقابل آنان ایستاد و گمراهشان کرد لذا می‌خواهند اسلام را بگیرند و به همین واسطه کمپین راه می‌اندازند که هیأت‌ها را تحریم کنند و عزاداری‌ها را تعطیل نمایند.

امام جمعه لواسانات بیان داشت: دشمنان به دنبال اسلام هراسی هستند و آنچه که امروز نمایان شده این است که اسلام شیعی عرصه را بر غرب تنگ کرده است.

خطیب نمازجمعه لواسانات عنوان داشت: اختلافات اسرائیل و رژیم صهیونیستی امروز به کف خیابان‌ها کشیده شده و حزب افراطی در این منطقه قدرت را به دست گرفته است.

وی بیان داشت: مردم ما هوشیار هستند و اجازه نمی‌دهند دشمنان یا دخالت در امور کشور و فرهنگ و اعتقادات بر آنها چیره شوند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید