امروز پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲

۱۳ سفره خانه و قهوه خانه در ری پلمب شد

ری - ابتکارآنلاین: فرمانده انتظامی شهرستان ری از اجرای طرح بازدید از سفره خانه های سنتی و قهوه خانه های شهرری، خبرداد و گفت: در این راستا ۱۳ واحد صنفی پلمب شد.
کد خبر: 11453
زمان انتشار: ۱۵ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۸ قبل از ظهر -
18 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سرهنگ محمد قاسم طرهانی روز یکشنبه به خبرنگاران گفت: طرح تشدید کنترل و نظارت بر قهوه خانه ها در حوزه استحفاظی شهرستان ری اجرا شد.

وی افزود: صیانت از امنیت عمومی به منظور برخورد با ناهنجاری های صنفی، پاکسازی صنوف آلوده و حساس و محل تجمع اراذل و اوباش، شناسایی اصناف متخلف و آسیب پذیر، پاسخگویی به مطالبات مردمی، سالم سازی فضای فعالیت های صنفی و برخورد با متخلفان و هنجارشکنان و افزایش احساس امنیت فردی و اجتماعی از اهداف مهم اجرای این طرح بود.

طرهانی با اشاره به انجام ۴۵ مورد بازدید به صورت محسوس و غیرمحسوس در این طرح، از پلمب ۱۳ واحد صنفی خبر داد و افزود: متصدیان این واحدها پایبند به قوانین و مقررات صنفی نبوده و فعالیت غیرقانونی داشتند؛ بنابراین از فعالیت صنفی آنان جلوگیری شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری همچنین از ابلاغ ۲۰ مورد تذکر، صدور ۱۲برگ اخطار پلمب در این طرح و تداوم و تشدید این گونه اقدامات کنترلی و نظارتی پلیس ری خبرداد و از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی، موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید