امروز پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲

۳پروژه مدیریت بحران در بازسازی دیوار ساحلی فیروزکوه اجرایی می شود

فیروزکوه - ابتکارآنلاین: فرماندار فیروزکوه گفت: در راستای رفع دغدغه مردم سه پروژه مدیریت بحران توسط فرمانداری فیروزکوه برای بازسازی دیوار ساحلی مرکز این شهر اجرایی می شود.
کد خبر: 11598
زمان انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۵ بعد از ظهر -
19 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – محمد حیدری منش ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران از تحقق وعده در خصوص بازسازی دیوار ساحلی شهر فیروزکوه خبر داد و اظهار داشت: سه پروژه مدیریت بحران در شهر فیروزکوه توسط فرمانداری و در راستای رفع دغدغه مردم برای بازسازی دیوار ساحلی مرکز شهر فیروزکوه اجرایی می‌شود.

فرماندار فیروزکوه با اشاره به تأمین اعتبار لازم از سوی استاندار تهران گفت: اعتبار این پروژه‌ها از محل اعتبارات مدیریت بحران و پس از بازدید و دستور استاندار محترم تهران تحقق یافت و در حال حاضر در مرحله اجرا می‌باشد.

وی در خصوص تشریح جزئیات پروژه‌های قابل اجرا عنوان داشت: اولین پروژه تخریب و اجرای دیوار ساحلی نهر خیابان «تختی» برای نقاط آسیب دیده در سیل ١۴٠١ و ١۴٠٢ است که انشاالله انجام خواهد شد.

حیدری منش به پروژه دوم تخریب و اجرای کف بند پل خیابان مطهری و بازسازی پس از چند دهه اشاره کرد و افزود: پروژه سوم نیز مرمت و بازسازی نقاط آسیب دیده پایه دیوار حائل سنگی سراسر نهر «کنگرخانی» در شهر فیروزکوه می‌باشد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید