امروز جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲

۸۰ درصد تعهد درآمد نقد شهرداری منطقه یک تهران محقق شد

شمیرانات - ابتکارآنلاین: شهردار منطقه یک تهران از تحقق ۸۰ درصدی تعهد درآمد نقد مصوب خبر داد و بر روند رو به رشد آن تاکید کرد.
کد خبر: 11984
زمان انتشار: ۳۰ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۰ قبل از ظهر -
19 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سید مهدی صباغ  در جلسه کمیته درآمدی که با حضور معاونین مالی و شهرسازی، مدیر اداره درآمد، مشاورین، شهرداران نواحی، و روسای ادارات مرتبط برگزار شد، ضمن بیان تحقق بیش از ۸۰ درصدی معادل ۵۰ هزار میلیارد ریال درآمد نقد مصوب منطقه در هفته آخر مرداد ماه سال جاری گفت: روند رو به رشد در خصوص تحقق درآمد نقد و غیر نقد منطقه باید تداوم داشته باشد.

وی در این راستا بر پیگیری پرونده های بند “ت” بودجه دولت، پرونده های ارسالی به کمیسیون ماده پنج و نیز احصا تغییر کاربری های غیر مجاز و جلوگیری از ادامه فعالیت تا زمان وصول درآمد تاکید کرد.

در این جلسه ابوذر شجاعیان مدیر اداره درآمد و نوسازی منطقه یک و دبیر کمیته درآمدی این منطقه گزارشی از عملکرد نواحی و نیز تعداد فیش های صادر شده در انتظار پرداخت ارائه و پیگیری شهرداران نواحی در زمینه وصول فیش ها را خواستار روند رو به رشد در خصوص تحقق درآمد نقد و غیر نقد منطقه باید تداوم داشته باشد.

بازپیرایی ۳ هزار متر مربع فضای سبز بزرگراه شهید صدر

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه یک تهران اعلام کرد: سه هزار متر مربع فضای سبز بزرگراه شهید صدر به منظور ارتقا سطح کیفی فضای سبز و زیباتر شدن نمای بصری شهربا اجرای طرحی ویژه و جهادی، بازپیرایی شد.

احسان صفایی با اعلام این خبر گفت: اداره فضای سبز منطقه یک طی طرحی ویژه و با بسیج عوامل فضای سبز منطقه نسبت به کاشت گل و گیاه در بزرگراه شهید صدر حد فاصل خیابان دستواره تا بزرگراه مدرس اقدام کرد.

وی افزود: در این طرح تعداد بیش از یک هزار اصله درخت و درختچه از جمله زیتون تلخ، پیروکانتا، ارغوان، یاس هلندی و … غرس شده وطرح ادامه دار بوده و در فاز اول، ۳ هزار متر مربع کاشت انجام شده است.

صفایی خاطرنشان کرد: چندی پیش نیز عملیات مرمت دیواره نهر سرپوشیده و جدولگذاری در بزرگراه شهید صدر غرب – رمپ ورودی به بزرگراه شهید صیاد شیرازی جنوبی با هدف رفع خطر مسیر تردد خودروها در سواره رو توسط اکیپ ۱۳۷ ناحیه ۹ انجام شد.

ایمن سازی بزرگراه شهید صدر نیز از دیگر اقداماتی بوده است که توسط معاونت فنی و عمرانی در این مسیر انجام شده است و بر اساس آن کلیه پرتگاه ها و محل های خطرناک در زیر گذر قیطریه، پل شهید صدرو معابر اطراف آن به وسیله نرده گذاری به طول تقریبی بیش از ۳۰۰ متر ایمن سازی و به منظور جلوگیری از سرقت آهن آلات، کلیه اتصالات مجددا از طریق جوشکاری و سایر تدابیر لازم به صورت ضد سرقت اجرا شد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید