امروز جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲

دستگیری کفاش کارچاق کن در گلستان!

گلستان – ابتکارآنلاین: رئیس کل دادگستری استان گلستان از دستگیری فردی که در پوشش کفاشی اقدام به کارچاق‌کنی و دادن وعده حل مشکل مردم در دستگاه قضایی گالیکش را می‌داد، خبر داد.
کد خبر: 12040
زمان انتشار: ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۱ بعد از ظهر -
26 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حیدر آسیابی، امروز سه‌شنبه، ۳۱ مردادماه ۱۴۰۲ در جمع خبرنگاران گفت: فرد دستگیر شده، چند ماه پیش با تلاش حفاظت و اطلاعات دادگستری استان شناسایی و به منظور شناسایی رابطان احتمالی، تحت نظر قرار گرفت.

وی با بیان اینکه این کارچاق‌کن به حرفه کفاشی مشغول است، اظهار کرد: این فرد با ادعای این که با افرادی در دستگاه قضایی ارتباط دارد و می‌تواند مسیر پرونده را در ازای دریافت پول تغییر دهد، مردم را فریب می‌داد و از آنان پول می‌گرفت.

رئیس کل دادگستری استان گلستان ادامه داد: این فرد به اندازه پولی که از مردم در ازای انجام کارچاق کنی می‌گرفت، یک برگه رسید مبنی بر طلب از این افراد هم دریافت می‌کرد تا اگر از وی شکایت کردند، از طریق این رسید مدعی طلب از آنان شود و به این ترتیب افرادی که به دام او افتاده بودند از لو دادن او خودداری می‌کردند.

این مقام مسئول گفت: با تلاش کارکنان حفاظت و اطلاعات دادگستری گلستان، این فرد و همدست او دستگیر شده و هم اکنون در بازداشت به سر می‌برند.

آسیابی با اشاره به اینکه بررسی‌ها نشان داد که هیچ فردی در دستگاه قضایی استان با این فرد ارتباط ندارد، گفت: از افرادی که قربانی این فرد شده‌اند می‌خواهیم برای طرح شکایت به دادسرای گالیکش مراجعه کنند.

(منبع: ایسنا)

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید