امروز جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲

حمایت از قهرمانان و مدال آوران شهرستان ورامین

ورامین – ابتکارآنلاین: نشست هم اندیشی با جمعی از روسای هیات های ورزشی شهرستان ورامین، با حضور جعفر اردستانی عضو ناظر شورای اسلامی شهر در سازمان فرهنگی ورزشی، حجت الاسلام و المسلمین ذریه عضو شورای سازمان، مجتبی نظری رئیس هیئت مدیره سازمان، مصطفی نظری رئیس سازمان و حامد رستمی رئیس اداره ورزش و جوانان در محل سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی برگزار شد.
کد خبر: 12091
زمان انتشار: ۲ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۴ قبل از ظهر -
46 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – در این نشست، پیرامون آخرین شیوه نامه حمایتی شهرداری و شورای اسلامی شهر از قهرمانان و مدال آوران بحث و تبادل نظر شد.

جعفر اردستانی عضو ناظر شورای شهر در این نشست گفت: شهرداری به صورت داوطلبانه اقدام به تهیه این شیوه نامه در راستای حمایت از قهرمانان و مدال اوران در دوره ششم شهرداری و شورای شهر گرفته است و امیدواریم بتوانیم گامی در جهت رشد و توسعه ورزش در شهر و همچنین حمایت از ورزشکاران برداریم.

حامد رستمی رئیس اداره ورزش و جوانان در این نشست اظهارداشت: تهیه شیوه نامه حمایت از ورزشکاران و تیم های ورزشی توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ورامین یک اقدام شایسته و بزرگ از این مجموعه بود که قدردان زحمات عزیزان هستیم.

وی افزود: از شهردار ورامین تشکر میکنم که همواره در حوزه ورزش با رویکرد مثبت برخورد کردند.

مصطفی نظری رئیس سازمان فرهنگی  ورزشی شهرداری ورامین در ادامه ضمن تشکر از حمایت های مهندس علیرضا مومنی شهردار ورامین و همچنین رئیس و اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر  در این نشست تصریح کرد: با هماهنگی با کمیسیون فرهنگی شورای شهر این شیوه نامه تهیه شده و یکی از رویکرد های اصلی ما حمایت از قهرمانان ورزشی شهر، تیم های پایه و ورزش همگانی است، البته در حوزه زیرساخت ورزشی در شهر با مشکل مواجه ایم یکی از اصلی ترین اولویت ها در این زمینه توسعه زیرساخت های فرهنگی ورزشی و در ادامه حمایت و رشد ورزشکاران و قهرمانان است.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید