امروز یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲

اربعین واسطه شکل گیری وحدت جهان اسلام شده است

زاهدان - ابتکارآنلاین: فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: امروز به واسطه فرهنگ عاشورا و با بهانه اربعین حسینی یک وحدت بزرگ در جهان شکل گرفته است.
کد خبر: 12288
زمان انتشار: ۷ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۵ بعد از ظهر -
33 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – سردار سرتیپ پاسدار احمد شفائی روز سه شنبه در جمع پاسداران و بسیجیان شهرستان نیکشهر با بیان اینکه رمز و راز پیروزی انقلاب اسلامی فرهنگ عاشورا و ولایتمداری ملت ایران است، اظهار کرد: در طول چهار دهه عمر پر برکت انقلاب اسلامی دشمنان ما تمام تلاش خود را به میدان آوردند تا این حرکت بزرگ را متوقف کرده و در مقابل قدرتمند شدن ایران اسلامی ایستادگی کنند.

وی با بیان اینکه مردم شریف ایران با روحیه انقلابی و با درس گرفتن از حرکت امام حسین علیه السلام نقشه های دشمنان را نقش بر آب کردند، افزود: پیاده روی عاشقان امام حسین علیه السلام در ایام اربعین یک حرکت بی سابقه و عظیم است؛ در طول تاریخ سابقه ندارد راهپیمایی ۲۰ تا ۲۵ ملیون نفری مردمی بوجود بیاید.

این مسوول با بیان اینکه امروز به واسطه فرهنگ عاشورا و با بهانه اربعین حسینی یک وحدت بزرگ در جهان شکل گرفته است، ادامه داد: دشمنان ما که از چنین حرکت با ارزشی به سطوح آمده اند؛ تلاش می کنند تا از طریق رسانه این حرکت را به حاشیه ببرند.

وی تاکید کرد: امروز یکی از دروازه های ورود زوار و عاشقان سرور و سالار شهیدان به حرکت عظیم اربعین حسینی سیستان و بلوچستان است که موجب تقویت وحدت مردم ۲ کشور ایران و پاکستان نیز شده، ورود زوار از منطقه ریمدان بستر خدمت رسانی را برای این منطقه فراهم کرده که باید مهمان نوازی خود را نیز نشان بدهیم.

فرمانده سپاه سلمان تاکید کرد: یکی از مهمترین خصوصیات اخلاقی مردم سیستان و بلوچستان مهمان نوازی آنان است که زبان زد همه است و امروز استقبال گرم از زائرین پاکستانی توسط این مردم گواه بر این مساله است.

۱۷/۲۵

 

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید