امروز جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲

۳۵میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل روستایی اسلامشهر پرداخت شده است

اسلامشهر- ابتکارآنلاین: فرماندار اسلامشهر گفت: طی سال گذشته ۳۵ میلیارد تومان تسهیلات برای حمایت از مشاغل روستایی و خانگی در اسلامشهر پرداخت شده است.
کد خبر: 12281
زمان انتشار: ۷ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۰ بعد از ظهر -
30 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حسین حبیبی، پیش از ظهر سه شنبه در آئین افتتاح همزمان هفت هزار طرح اشتغال آفرینی مورد حمایت صندوق کار آفرینی امید در سراسر کشور که با حضور محسن منصوری، معاون اجرایی رئیس جمهور، اسلامشهر مدیر عامل صندوق کار آفرینی امید، امام‌جمعه و دادستان اسلامشهر و محمد علی مهری معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران در یک واحد تولیدی در روستای «چیچکلو» برگزار شد ضمن گرامیداشت هفته دولت، راهبرد دولت مردمی آیت الله رئیسی در خصوص رشد تولید و ایجاد اشتغال در شهرستان اسلامشهر را مورد توجه دانست.

فرماندار اسلامشهر اظهار داشت: در سال گذشته ۳۵ میلیارد تومان تسهیلات جهت حمایت از مشاغل روستایی و خانگی در اسلامشهر پرداخت شده است.

وی به بازدیدهای صورت گرفته از واحدهای تولیدی و صنعتی کوچک و بزرگ شهرستان در قالب برنامه ابتکاری چهارشنبه‌ها با تولید اشاره کرد و گفت: در دو سال گذشته بیش از ۷۰ مجموعه مورد بازدید قرار گرفت و بخش قابل توجهی از مسائل این واحدها برطرف شد.

 

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید