امروز پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲

بلاگر هتاک به مقدسات در اردبیل شناسایی و دستگیر شد

اردبیل- ابتکارآنلاین: فردی که همزمان با ایام اربعین حسینی و با انتشار محتوایی در فضای مجازی به مقدسات و باورهای دینی و اعتقادی مردم توهین کرده بود، با دستور ویژه دادستان اردبیل شناسایی و دستگیر شد.
کد خبر: 12464
زمان انتشار: ۱۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۵ بعد از ظهر -
34 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – جلال آفاقی با اشاره به انتشار ویدیویی توهین آمیز در فضای مجازی نسبت به بازسازی عتبات عالیات و اهانت به مقدسات و اعتقادات دینی مردم که موجب خدشه دار شدن احساسات مردم به ویژه اهالی اردبیل به عنوان پایتخت حسینی شده بود، از شناسایی و دستگیری این بلاگر هتاک اینستاگرامی خبر داد.

دادستان مرکز استان اردبیل افزود: این فرد با ایجاد صفحه ای در شبکه اجتماعی اینستاگرام اقدام به تولید محتواهای دوراز شان و عفت عمومی می کرد که محتوای اخیر منتشره دراهانت به مقدسات نیز اقدام دیگری از این بلاگر هتاک است.

دادستان اردبیل ادامه داد: فرد دستگیر شده روانه زندان شد و در بازرسی از منزل وی یک قبضه سلاح جنگی نیز کشف و ضبط شده است.

آفاقی تاکید کرد همان گونه که قبلا به مردم اطمینان داده شده است، دادستانی اردبیل امنیت شهروندان در تمام شاخه ها را خط قرمز خود می داند و با متجاوزین به آرامش و امنیت و حقوق عمومی به شدت برخورد خواهد شد.

گفتنی است چند روز قبل یکی از سرکردگان باند اراذل و اوباش نیز به دستور دادستان مرکز استان اردبیل در مخفیگاه خود دستگیر و روانه زندان شده بود.

 

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید