امروز پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲

شورای اسلامشهر با افزایش ۲۴ درصدی کرایه سرویس مدارس موافقت کرد

اسلامشهر – ابتکارآنلاین: رئیس شورای اسلامی اسلامشهر بر کنترل قیمت مصوب آموزش و پرورش این شهرستان تاکید کرد و گفت: با توجه به اعلام هزینه های سرویس دانش‌آموزی توسط مدیریت آمورش و پرورش، این شورا ضمن بررسی هزینه ها با افزایش ۲۴ درصدی سرویس مدارس در سال تحصیلی جدید موافقت کرد.
کد خبر: 12590
زمان انتشار: ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۰ بعد از ظهر -
13 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – داود حور زاده روز دوشنبه در نشست شورای اسلامی شهر اسلامشهر از کنترل و نظارت بر سرویس های مدارس از طریق سامانه سپند(سامانه پایش ناوگان دانش آموزی) سپند خبر داد.

وی اظهار داشت: با توجه به بازگشایی مدارس، سرویس مدارس از طریق سامانه سپند مدیریت و نظارت بهینه بر حمل و نقل دانش آموزی، توسط سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اسلامشهر رصد می شود.

حورزاده خاطرنشان کرد: اولیا برای اطمینان خاطر بیشتر از رفت و آمد دانش آموزان خود حتما با ثبت نام در سامانه سپند به نشانی irtusepavd.ir سرویس دانش آموزان خود را انتخاب کنند.

به گفته معاون توسعه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر تاکنون ۹۱ هزار و ۳۰۴ دانش آموز در سامانه سیدا ثبت نام کرده اند و ثبت سفارش کتاب برای ۹۰ هزار و ۶۳۳ دانش آموز اسلامشهری انجام شده است.

در سال تحصیلی گذشته ۲ هزار و ۵۲۶ کلاس درس در ۳۰۸ مدرسه پذیرای ۹۵ هزار و ۲۹۳ دانش آموز اسلامشهری بود.

شهرستان اسلامشهر با ۶۰۰ هزار نفر جمعیت در جنوب غربی پایتخت واقع شده است.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید