امروز جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲

مسمومیت تعدادی از کارکنان بانک مسکن در استخر دانشگاه شهرکرد‌/ استخر پلمب شد

شهرکرد – ابتکارآنلاین: شب گذشته به علت مشکلات فنی و خطای انسانی در استخر دانشگاه شهرکرد، عده‌ای افراد حاضر در این استخر مسموم شدند.
کد خبر: 12598
زمان انتشار: ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۰ بعد از ظهر -
24 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – دیشب به علت مشکلات فنی و خطای انسانی در استخر دانشگاه شهرکرد، عده‌ای افراد حاضر در این استخر مسموم شدند، این مسمومیت باعث ورود دادستانی مرکز استان چهارمحال و بختیاری به این موضوع شد که پلمب استخر تا زمان رفع نواقص را به دنبال داشت.

در اطلاعیه روابط عمومی دانشگاه شهرکرد آمده است؛ ضمن عذرخواهی از کارکنان بانک مسکن به خاطر مشکل پیش آمده در شب گذشته در استخر دانشگاه شهرکرد که به دلیل خطای انسانی و اشکال فنی دفعی بوده و با ورود به موقع و سریع مسئولین دانشگاه، برطرف شد. به اطلاع می‌رساند به‌زودی خدمات‌دهی از استخر دانشگاه طبق روال انجام خواهد شد.

همچنین در اطلاعیه‌ای از سوی روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان آمده است؛ در پی وقوع مسمومیت در یکی از استخر‌های شهرکرد، با دستور مدعی‌العموم بازپرس ویژه رسیدگی به جرایم مهم به همراه تیم تخصصی از محل بازدید و دستورات قضایی در راستای بررسی علت صادر و استخر تا زمان رفع نواقص پلمب شد.

(منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید