امروز پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲

هیچ ذرت آلوده‌ای در همدان وجود ندارد

همدان – ابتکارآنلاین: وزیر جهاد کشاورزی با تأکید براینکه هیچ ذرت آلوده‌ای در این استان وجود ندارد، گفت: همه ذرت‌های استان همدان دارای گواهی بهداشت است و به روز آزمایش می‌شود.
کد خبر: 12629
زمان انتشار: ۲۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۸ بعد از ظهر -
20 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایسنا – محمدعلی نیکبخت در جریان سفر یک روزه به استان همدان ، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: همدان به عنوان ذخیره گاه استراتژیک نهاده‌های غرب کشور است و هم اکنون ۲۰۰ هزار تن نهاده در این استان ذخیره شده است.

وی تصریح کرد: ذرت‌های مورد اشاره بهمن پارسال با تایید سازمان‌های استاندارد و دامپزشکی از بندر مبدا حکم تخلیه گرفته است و اگر مشکل داشت اجازه بارگیری داده نمی‌شد.

وزیر جهادکشاورزی با اشاره به اینکه روند توزیع این نهاده‌ها برای دامداری‌ها و مرغداری‌ها پس از مدتی آغاز و در حین بارگیری نمونه برداری در محل انجام می‌شد، افزود: قبل از بارگیری و فروش مجددا نمونه‌گیری انجام می‌شود و بر اساس اسناد معتبر این ذرت‌ها، هیچگونه افت یا آلودگی ندارند.

نیکبخت با اشاره به اینکه افت ذرت‌ها در حد استاندارد و طبیعی است،خاطرنشان کرد: از مجموع ۲۱ هزار تن آن، فقط سه هزار تن باقی مانده که در حال توزیع بین مردم است.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید