امروز جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲

۱۳۵ شرور در اسلامشهر دستگیر شدند

اسلامشهر- ابتکارآنلاین: فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر گفت : ۱۳۵ شرور و اوباش نوظهور با اجرای طرح اقتدار امنیت محله محور در اسلامشهر شناسایی و دستگیر شدند.
کد خبر: 12871
زمان انتشار: ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۰ بعد از ظهر -
224 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – محمدرضا علیزاده روز سه شنبه در حاشیه اجرای این طرح گفت: با اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی محله محور با هدف ایجاد محیطی امن و برای پاکسازی پارک ها و تفرجگاه های شهرستان اسلامشهر و جمع آوری حاملان سلاح سرد غیرمجاز و مبارزه با انواع سرقت به مرحله اجرا گذاشته شد.

وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ماموران موفق به دستگیری ۱۳۵ نفر از اراذل و اوباش شده و موفق به کشف تعداد ۱۳۵ تیغه انواع سلاح سرد، در مناطق مختلف اسلامشهر از جمله چهاردانگه، شهرک واوان، احمد آباد مستوفی، شهرک مطهری و پارک ها و بوستان ها شدند.

به گفته علیزاده، در اجرای این طرح ۱۱ نفر خرده فروش موادمخدر و ۱۱ سارق نیز دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر با اشاره به اینکه متهمان جرائمی از قبیل شرارت، ایجاد مزاحمت، استفاده از سلاح سرد، نگهداری و توزیع مواد مخدر را در پرونده کیفری خود دارند، تصریح کرد: متهمان پس از تکمیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ علیزاده خاطرنشان کرد: پلیس با تمام توان و با استفاده از همه ظرفیت های موجود با قاطعیت با قانون شکنان برخورد می کند. تا احساس امنیت در جامعه افزایش یابد و شهروندان هرگونه موارد مشکوک را از طریق تماس با سامانه فوریت های پلیسی ۱۱۰ با ما در میان بگذارند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید