امروز پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲

زندان میانه به خارج از شهر منتقل می‌شود

آذربایجان شرقی – ابتکارآنلاین: رئیس سازمان زندان‌ها با اشاره به قرارگیری زندان میانه در بافت شهری، از برنامه‌ریزی و اقدامات لازم برای انتقال آن به خارج از شهر و فضای مسکونی شهروندان خبر داد.
کد خبر: 13369
زمان انتشار: ۱۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۴ بعد از ظهر -
22 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – دکتر غلامعلی محمدی در جلسه شورای اداری شهرستان میانه با بیان این‌که توفیق شده امروز در شهرستان میانه که ۱۲۰۰ شهید تقدیم انقلاب کرده و شهری عالم‌پرور است، حضور یابیم، گفت: سفرهای استانی روسای قوا همواره با خیر و برکت همراه بوده و امیدواریم سفر رییس دستگاه قضا نیز به آذربایجان‌شرقی منتهی به خیر و برکت باشد.

وی افزود: نکات مطروحه در جلسه شورای اداری شهرستان را در جلسه شورای عالی قضایی مطرح خواهیم کرد که موضوع انتقال زندان میانه به خارج از شهر، احداث کمپ ماده ۱۶ و رفع موانع بهره‌برداری از پایاب سد آیدوغموش از جمله آن است.

وی با بیان اینکه انتقال زندان‌های داخل شهر به خارج از بافت شهری را در تمامی شهرستان‌ها پیگیری می‌کنیم، یادآوری کرد: زندان‌ها در گذشته در حاشیه شهر و یا خارج شهرها احداث شده بودند که با توسعه شهرنشینی به داخل بافت شهری وارد شده‌اند پس طبق تکالیف قانونی و برای جلوگیری از آسیب‌های احتمالی که ممکن است به علت قرارگیری زندان‌ها در بافت شهری رخ دهد، موضوع انتقال زندان‌ها را در برنامه داریم.

رئیس سازمان زندان‌ها با بیان این‌که آذربایجان‌شرقی یکی از استان‌های موفق و پیشرو در زمینه‌ اشتغال‌زایی و مهارت‌افزایی برای زندانیان بوده است، اضافه کرد: اشتغال‌زایی و مهارت‌افزایی باعث می‌شود زندانیان علاوه بر مهارت آموزی، درآمدی هم داشته و بتوانند خانواده خود را نیز حمایت کنند.

وی در خاتمه فعالیت‌های انجمن حمایت از زندانیان شهرستان میانه را شایان توجه عنوان کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی اداره‌کل زندان‌های استان آذربایجان‌شرقی، رئیس سازمان زندان‌های کشور بعد از جلسه شورای اداری به بازدید از پارکینگ راهنمایی و رانندگی و زمین جدید زندان میانه رفت.

(منبع: ایسنا)

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید