امروز یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲

انتقاد فرماندار ملارد از عملکرد ضعیف مرکز آموزش فنی و حرفه ای

ملارد - ابتکارآنلاین: ‌فرماندار ملارد در بازدید از مرکز آموزش فنی و حرفه ای از عملکرد ضعیف این مرکز در ارائه خدمات مطلوب به متقاضیان و هنرجویان انتقاد کرد.‌
کد خبر: 13399
زمان انتشار: ۱۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۵ بعد از ظهر -
12 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – جابر کریمی ظهر پنج شنبه در بازدید از مرکز فنی حرفه‌ای ملارد واقع در مجتمع اداری شهید سلیمانی که با همراه معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری، بخشدار، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر صفادشت انجام شد در جریان فعالیت‌های این مرکز قرار گرفت.

کریمی در گفتگو با مدیر این مرکز با ابراز گلایه و انتقاد از عملکرد مرکز فنی و حرفه ای گفت: هدف ما از راه اندازی این مرکز و اصرار به انتزاع آن از شهریار این بود تا همه مردم شهرستان اعم از ساکنان شهرها و روستاهای تابعه ضمن دسترسی آسان در جهت رفع نیازهای مهارتی از دوره‌های که در مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای برگزار می‌شود، بهره مند شوند.

فرماندار ملار دعنوان داشت: هر آنچه که لازم بوده مدیریت شهری صفادشت اعم از ساختمان، تجهیزات اداری و مهارت آموزی در اختیار مرکز گذاشته است اما متأسفانه بعد از حدود ۸ ماه، خدمات آن طور که شایسته مردم شریف شهرستان است داده نمی‌شود.

وی در تماس تلفنی با مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان ضمن ابراز گلایه و بیان مشکلات موجود، خواستار تسریع در رسیدگی و رفع موانع جهت بهبود عملکرد این مرکز در ارائه خدمات شایسته به شهروندان شریف این شهرستان شد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید