امروز جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲

شناسایی انبار بزرگ لوازم آشپزخانه قاچاق در شهریار

شهریار- ابتکارآنلاین: فرمانده انتظامی استان از شناسایی انبار بزرگ لوازم آشپزخانه قاچاق در شهریار و کشف اموال به ارزش ۱۵ میلیارد ریال خبر داد.
کد خبر: 13733
زمان انتشار: ۲۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۴ بعد از ظهر -
13 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سردار کیومرث عزیزی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی غرب تهران از دپو و جابجایی کالاهای لوازم آشپزخانه قاچاق در شهرستان شهریار، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: ماموران انتظامی با هماهنگی قضایی، در بازرسی از انبار اعلامی انواع کالای قاچاق، شامل۱۲هزار و۲۱۶ قلم لوازم آشپزخانه، ۸۹ کارتن لوازم آشپزخانه، هر کارتن حاوی ۱۶دست قاشق چنگال و ۳۸ کارتن حاوی۲ چمدان ۱۴۲ تیکه ساخت کشور چین کشف شد.

سردار عزیزی تصریح کرد: کارشناسان ارزش کشفیات بدست آمده را بالغ بر ۱۵میلیارد ریال برآورد کردند و همچنین در این خصوص یک نفر دستگیر و به همراه پرونده تشکیل شده، جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

این مقام ارشد انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: هر گونه فعالیت در خصوص کالای قاچاق زمینه رکود اقتصادی و افزایش تورم را فراهم می کند که پلیس با مشارکت مردمی با اینگونه افراد برابر قانون، برخورد قاطع و قانونی می کند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید