امروز پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲

اردوی جهادی پزشکی با هدف تحقق عدالت اجتماعی در قرچک برگزار شد

قرچک - ابتکارآنلاین: بیست و ششمین دوره اردوی جهادی پزشکی روز جمعه در روستای ولی‌آباد از توابع بخش مرکزی شهرستان قرچک با هدف تحقق عدالت اجتماعی و برخورداری آحاد افراد جامعه به ویژه مناطق روستایی و کمتر برخوردار از مواهب نظام مقدس جمهوری اسلامی برگزار شد.
کد خبر: 13897
زمان انتشار: ۲۸ مهر ۱۴۰۲ - ۰۱:۱۰ قبل از ظهر -
33 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – بخشدار مرکزی قرچک روز جمعه در حاشیه برپایی این اردوی جهادی گفت: این اردوی جهادی با همکاری جهادی رئوف برگزار شده و تاکنون ۲۶ مرحله از این اردو در مناطق مختلف روستایی برگزار شده است.

وی افزود: در اجرای این طرح که در مدرسه شهید ستاری روستای ولی‌آباد قرچک برگزار شده، خدماتی از جمله دندانپزشکی، پزشک عمومی، متخصص داخلی، ارتوپدی، زنان و زایمان، اطفال، رادیولوژی، قلب و عروق، گوش، حلق و بینی، ارلوژی، مشاوره و روانشانسی ارائه شد.

وی تصریح کرد: علاوه بر خدمات پزشکی، غربالگری قند و فشار خون، خدمات پاراکلینیک شامل سرم تراپی، نوار قلب و …شوایی سنجی، فیریوتراپی، آموزش بهداشت و سبک زندگی، مشاوره پرستاری و تغذیه نیز به صورت رایگان ارائه می شود.

قیصرپناه اظهار داشت: به منظور سهولت دسترسی بیماران مراجعه کننده به خدمات درمانی، داروهای مورد نیاز و تجویز شده از سوی پزشک، به صورت رایگان در اختیار مراجعین قرار گرفت.

بخشدار مرکزی قرچک تصریح کرد: در حوزه فرهنگی نیز علاوه بر برپایی مهدکودک، فعالیت هایی از جمله قصه گویی، نقاشی و کاردستی و آموزش مفاهیم انجام شد.

قرچک، شهرستانی تک بخشی است که با ۲۷۰ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

شهرستان قرچک از ۱۱ روستا برخوردار است که از این تعداد ۱۰ روستا دارای دهیاری است و ۳۰ درصد از جمعیت شهرستان قرچک در این مناطق سکونت دارند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید