امروز جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲

عامل اصلی نزاع مسلحانه در پارک ۲۲ بهمن شهریار دستگیر شد

شهریار – ابتکارآنلاین: رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران از دستگیری عامل اصلی نزاع مسلحانه در پارک ۲۲ بهمن شهریار و سایر همدستانش در استان گیلان خبر داد.
کد خبر: 13936
زمان انتشار: ۲۹ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۵ بعد از ظهر -
86 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین  – سرهنگ فضل الله سواری پور با اشاره به جزئیات این خبر گفت: یکم دی ماه سال قبل، یک فقره درگیری مسلحانه دسته جمعی در مقابل پارک ۲۲ بهمن شهریار به وقوع پیوست و در جریان درگیری فردی به قتل رسید و ۲ نفر دیگر از ناحیه پای چپ به علت اصابت گلوله مجروح و فرد دیگری با ضربات قمه و چاقو مجروح شده بودند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران افزود: انتشار فیلم درگیری مسلحانه بازتاب منفی در سطح شهر داشته و اقدامات شرورانه این افراد باعث ایجاد رعب و وحشت در بین شهروندان شده بود و در تحقیقات اولیه مشخص شد عامل اصلی و سردسته افراد مهاجم از افراد شرور و قاچاقچیان مواد مخدر بوده که به اتهام قاچاق مواد مخدر محکوم به ۱۸ سال حبس و از زندان متواری بوده است.

این مسئول خاطرنشان کرد: در آغاز عملیات های پلیس، در مرحله اول، ۲ نفر از عوامل درگیری دستگیر و روانه زندان شدند و در ادامه پس از شناسائی فرد قاتل فراری، با اقدامات اطلاعاتی، متهم در استان کرمانشاه دستگیر و از وی ۲ قبضه سلاح کمری نیز کشف شد.

سرهنگ سواری پور اظهار داشت: با توجه به اینکه عامل اصلی نزاع مسلحانه از مجرمان حرفه ای و سابقه دار بوده و متواری شده بود، دستگیری فرد شرور با جدیت در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنائی قرار داشت تا اینکه در مهر ماه سال جاری با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی گسترده سرنخ هایی از تردد متهم در یکی از استان های شمالی کشور بدست آمد.

وی افزود: تیمی از ماموران مبارزه با جرائم جنائی در استان گیلان حضور پیدا کرده وبا هماهنگی قضائی و انتظامی، محدوده تردد متهم را تحت کنترل نامحسوس قرار دادند و با شناسائی مخفیگاه این شرور فراری در منطقه پره سر شهرستان رضوانشهر با هماهنگی و همکاری ماموران پلیس آگاهی آن محدوده در عملیاتی ویژه و محاصره کامل مخفیگاه فرد شرور، متهم را دستگیر کردند که در ادامه این عملیات، فرد دیگری که در درگیری مسلحانه پارک ۲۲ بهمن شهریار مشارکت داشته و با قمه فردی را مجروح کرده بود نیز دستگیر شد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید