امروز یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲

بازدید فرماندار اسلامشهر از عملیات اجرائی پروژه ۲۶۸۰ واحدی نهضت ملی مسکن

اسلامشهر – ابتکارآنلاین: فرماندار شهرستان اسلامشهر از عملیات اجرائی پروژه ۲۶۸۰ واحدی نهضت ملی مسکن در کمربندی الغدیر بازدید کرد.
کد خبر: 14158
زمان انتشار: ۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۰ بعد از ظهر -
15 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حسین حبیبی پیش از ظهر امروز شنبه ششم آبان ماه در سخنانی در حاشیه بازدید از واحد های نهضت ملی مسکن با بیان اینکه تاخیر در آغاز اجرای این پروژه باعث گلایه اعضای آن شده اظهار کرد: طولانی شدن روند انتخاب پیمانکار تاخیراتی را ایجاد کرده بود که خوشبختانه با انتخاب پیمانکار جدید شاهد آغاز عملیات اجرایی و گودبرداری و بتن‌ریزی آن هستیم.

فرماندار اسلامشهر بر ضرورت پیگیری انشعابات این پروژه توسط مجریان آن نیز تاکید و اظهار کرد: باید از تجربیات و ضعف‌های پروژه‌های ساخت مسکن همچون مسکن مهر و… استفاده شود تا افرادی که در طرح نهضت ملی مسکن ثبت‌نام کرده‌اند پس از دریافت واحدهای خود با مشکلی مواجه نباشند.

وی به اهمیت پیش‌بینی و اجرای راه‌های دسترسی مناسب برای این پروژه نیز اشاره کرد و افزود: در زمینه تامین و اجرای سرانه‌های مختلف از جمله سرانه‌های آموزشی و بهداشتی نیز تاکید ما این است که حتماً با تکمیل شدن واحدها سرانه‌ها از جمله مدارس این مجموعه ۲۶۸۰ واحدی نیز آماده‌ی بهره‌برداری باشد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید