امروز جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲

اطلاع‌رسانی طرح کالابرگ الکترونیکی برای آگاه‌سازی مردم ضروری است

بهارستان – ابتکارآنلاین: جلسه هماهنگی اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی در شهرستان بهارستان با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار و سایر مسئولین در دفتر معاونت برنامه ریزی فرمانداری برگزار شد.
کد خبر: 14188
زمان انتشار: ۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۰ بعد از ظهر -
19 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – داود مبتکر در این جلسه گفت: اطلاع‌رسانی طرح کالابرگ الکترونیکی برای آگاه‌سازی مردم ضروری است و باید اقدامات گسترده‌ای در این باره صورت گیرد.

مبتکر با اشاره به اینکه تثبیت قیمت‌ها و هدفمند و بهینه شدن مصرف یارانه، ازجمله مزایای کالابرگ الکترونیک است، اظهار داشت: این طرح ملی با هدف مهار تورم، تقویت و رونق سفره خانوار و تامین و عرضه ۱۱ کالا‌های اساسی مصرفی توسط دولت مردمی و انقلابی سیزدهم اجرا شده است.

معاون برنامه ریزی در ادامه افزود: یکی از مهمترین مزیت‌های کالابرگ الکترونیکی این است که مردم یک ماه زودتر از یارانه نقدی می‌توانند به روش اعتباری، ۱۱ قلم کالای اساسی خود را خرید کنند.

در ادامه، کاظمی راد رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بیان کرد: خوشبختانه دهک‌های ششم و هفتم نیز به طرح جدید کالابرگ الکترونیک اضافه شدند.

وی ادامه داد: مبلغ یارانه برای افراد بین دهک اوّل تا سوم ۴۰۰ هزار تومان و یارانه دهک چهارم تا هفتم نیز به ازای هر نفر ۳۰۰ هزار تومان است که در صورت خرید ۲۰۰ هزار تومانی افراد از مبلغ یارانه، مبلغ ۱۲۰ هزار تومان تشویقی به آنان تعلق می‌گیرد.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تأکید کرد: مردم می‌توانند با نصب برنامه کاربردی «شما» به آن رجوع کرده و از نزدیکترین مغازه محل خود خرید کنند و از مبلغ تشویقی ۱۲۰ هزار تومانی بهره ببرند.

شایان ذکر است که شهرستان بهارستان مقام اول را در میان شهرستانهای استان در تجهیز فروشگاه ها را دارد و ۸۹۷ فروشگاه به این طرح پیوسته اند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید