امروز پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲

جانمایی زمین متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان ملارد

ملارد – ابتکارآنلاین: مدیرکل وزارت راه و شهرسازی درخصوص طرح نهضت ملی مسکن گفت: حدود ۳۰۰ نفر در شهرستان ملارد در این طرح ثبت نام کرده اند که پس از جانمایی و تامین زمین، عملیات واگذاری آغاز خواهد شد.
کد خبر: 14225
زمان انتشار: ۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۶ بعد از ظهر -
10 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – هادی عباسی معاون مسکن وزیر راه و شهرسازی به اتفاق جابر کریمی فرماندار شهرستان ملارد،سهرابی معاون بنیاد مسکن کشور، مدیران کل راه و شهرسازی و بنیاد مسکن استان تهران و جمعی دیگر از مسئولان محلی از سایت مسکن مهر صفادشت بازدید و در جریان مسائل و مشکلات این منطقه قرار گرفت.

براساس این گزارش،اختصاص اعتبار لازم برای تکمیل واحدهای نیمه کاره و محوطه سازی روبنایی سایت مسکن مهر و اجرای سرانه های مورد نیاز خدماتی، بهداشتی، درمانی و … از مواردی بود که فرماندار ملارد با معاون وزیر راه و شهرسازی در میان گذاشت.

حسین جنتی، مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در خصوص این بازدید گفت: هرکدام از این واحدها دارای مشکلات خاص خود هستند.

وی ادامه داد: برخی از این واحدها دارای مشکل تامین اعتبار و برخی دیگر دارای دعاوی حقوقی هستند که تلاش خواهیم کرد تا پایان سال واحدهایی که نیاز به اعتبار دارند را تکمیل و تحویل متقاضیان نمائیم.

جنتی تصریح کرد: از امروز عملیات تکمیل واحدهای نیمه کاره را به صورت بلوک به بلوک با تامین اعتبار از معاونت مسکن وزارت راه و شهرسازی آغاز خواهیم کرد تا در سریعترین زمان ممکن تحویل مالکین نمائیم.

مدیر کل وزارت راه و شهرسازی در ادامه در خصوص طرح نهضت ملی مسکن گفت: حدود ۳۰۰ نفر در شهرستان ملارد در این طرح ثبت نام کرده اند که امروز پس از جانمایی و تامین زمین، عملیات واگذاری آغاز خواهد شد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید