امروز شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳

دولت سیزدهم با شجاعت طرح رتبه‌بندی را اجرایی کرد

بجنورد – ابتکارآنلاین: استاندار خراسان شمالی گفت: دولت سیزدهم با شجاعت رتبه‌بندی را اجرا و وزیر آموزش و پرورش نیز پیگیر رفع خطاهای اجرایی است.
کد خبر: 14582
زمان انتشار: ۱۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۸ بعد از ظهر -
28 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از مهر – محمدرضا حسین نژاد صبح جمعه در آئین افتتاحیه مدرسه ۱۵ کلاسه ابوریحان بجنورد با اشاره به حملات رژیم صهیونیستی به مدارس غزه اظهار کرد: این اقدام رژیم صهیونیستی قطعاً محکوم است و امیدواریم تا این غده سرطانی از نقشه جهان حذف شود.

استاندار خراسان شمالی همچنین با تاکید بر لزوم حفظ حرمت آموزش و پرورش تصریح کرد: دولت سیزدهم با شجاعت موضوع رتبه بندی معلمان را اجرا کرد و وزیر آموزش و پرورش نیز پیگیر تصحیح برخی مشکلات اجرایی این طرح هستند.

وی همچنین بر توجه به فضاهای آموزشی برای مناطق روستایی و عشایری و همچنین مرزی تاکید کرد و گفت: اعتبارات سفر رهبری و ریاست جمهوری کمک می‌کند تا این کمبودها نیز در استان رفع شود.

حسین‌نژاد همچنین از تخصیص ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار از سفر رهبری در سال ۱۴۰۲ خبر داد و گفت: ساخت و تکمیل ۶۰۰ کلاس درس نیز از جمله مصوبات سفر ریاست جمهوری به خراسان شمالی است که رونقی در ارتقا شاخص‌های زیرساخت‌های آموزشی ایجاد می‌کند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *