امروز شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳

اجرای مسابقات فرهنگی هنری به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در شهرستان قرچک

قرچک - ابتکارآنلاین: به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی مسابقات خلاصه نویسی، حافظ خوانی و شاهنامه خوانی و نقاشی کتاب در شهرستان قرچک برگزار شد.
کد خبر: 14860
زمان انتشار: ۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۵ بعد از ظهر -
189 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – همزمان با آغاز هفته کتاب و کتابخوانی مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقات خلاصه نویسی، حافظ خوانی و شاهنامه خوانی و نقاشی کتاب با حضور برزگر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، بیات رئیس اداره کتابخانه های عمومی و فرشادی مسئول پژوهش سرای باقرالعلوم بخش دختران و منتخبان مسابقات فرهنگی هنری در محل پژوهش سرا برگزار شد.

این ویژه برنامه های فرهنگی هنری که در پژوهش سرای باقر العلوم(ع) شهرستان قرچک با استقبال دانش آموزان شهرستان برگزار شد، تعداد ۱۴ دانش آموز در بخش مسابقه از داستان تا نقاشی، ۶۵ دانش آموز در بخش خلاصه نویسی کتاب و ۳۵ دانش آموز در بخش حافظ خوانی و شاهنامه خوانی شرکت داشتند که در پایان این برنامه فرهنگی هنری به نفرات برتر در بخش های مختلف هدایایی از طرف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قرچک اهدا شد.

گفتنی است که این مجموعه مسابقات به همت پژوهش سرای باقرالعلوم بخش دختران و با مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کتابخانه های عمومی و همکاری اداره آموزش و پرورش شهرستان قرچک با حضور منتخبان دانش آموزی در حوزه های فرهنگی هنری برگزار شد

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *