امروز شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳

سلامت و نشاط بانوان از موثرترین مولفه های ارتقای سلامت خانواده و جامعه است

ملارد - ابتکارآنلاین: دومین نشست گروه کاری امور بانوان و خانواده فرمانداری شهرستان ملارد با موضوع بانوی سالم، خانواده‌ سالم و جامعه سالم در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد
کد خبر: 14872
زمان انتشار: ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۲ قبل از ظهر -
32 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – در دومین نشست گروه کاری بانوان و خانواده فرمانداری شهرستان ملارد اقدامات دستگاه ها در حوزه بانوان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در ابتدای این نشست رابطین امور بانوان شبکه بهداشت و درمان، ورزش و جوانان و نیروی انتظامی گزارشی از برنامه های انجام شده در راستای بهداشت و سلامت بانوان را ارائه نمودند.

در ادامه این نشست ضمن معرفی کتاب پنج نشانه خانواده سرشار از عشق ، دو کارگاه آموزشی با عنوان تغذیه و سلامت بانوان و حرکات اصلاحی ورزشی بانوان شاغل توسط مدرسین دعوت شده برگزار گردید.

حاجی زاده مشاور فرماندار و مسئول امور بانوان و خانواده فرمانداری با تبریک فرار رسیدن ولادت با سعادت حضرت زینب سلام الله علیها و هفته ملی سلامت بانوان گفت: سلامت و نشاط بانوان از موثرترین مولفه های ارتقای سلامت خانواده و جامعه است.

در پایان با توجه به فرارسیدن ایام انتخابات و تاثیر حضور بانوان در ایجاد شور و نشاط انتخاباتی در خصوص لزوم برنامه ریزی برای جذب مشارکت‌های مردمی بویژه بانوان گفتگو شد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *