امروز سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲

برگزاری مانور زلزله در مدارس شهرستان پیشوا

پیشوا - ابتکارآنلاین: همزمان با ۸ آذر ماه،بیست و پنجمین مانور سراسری زلزله و ایمنی در مدارس شهرستان پیشوا و در مدرسه پسرانه ۱۵ خرداد توسط جمعیت هلال احمر این شهرستان برگزار شد.
کد خبر: 15159
زمان انتشار: ۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۵ بعد از ظهر -
18 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – الهه انصاری رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان پیشوا از برگزاری بیست و پنجمین مانور زلزله همزمان با سراسر کشور توسط عوامل امدادی این شعبه در ۸ آذر ماه سال جاری خبر داد.

انصاری با اشاره به خطر بالای زلزله در ایران و اهمیت ارتقای آمادگی مردم برای مواجه شدن با اثرات زلزله گفت: مانور زلزله و ایمنی با شعار “مدرسه ایمن _جامعه تاب آور ” توسط تیم های عملیاتی جمعیت هلال احمر شهرستان پیشوا برگزار گردید.

وی افزود:با توجه به موضوع مانور،«مدارس ایمن –جامعه تاب‌آور» تلاش می‌شود که مدارس ایمن در برابر زلزله به عنوان کانون ارتقای ایمنی و پایگاه مدیریت بحران در سطوح محلی مورد توجه قرار گیرد.

انصاری در ادامه بیان کرد: در مانور ها دانش آموزان در شرایط حادثه قرار گرفته و همین امر باعث می‌شود که شیوه رویارویی با زلزله را که از پیش با استفاده از روش های علمی و نتیجه بخش تدوین شده و مورد ارزیابی نیز قرار گرفته را بیاموزند و این یافته‌های تجربه شده را نیز در طول زندگی و در هنگام زلزله مورد استفاده قرار دهند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
حامیان عباسعلی شیرکوند را در اینستاگرام دنبال کنید : https://ig.com/shirkavand.abbasali
شرکت مدیریت دانش فنی بین الملل : https://ig.com/ITKMCO 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات
تبلیغات