دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹

بخشدار جوادآباد
روند پیشرفت پروژه های عمرانی بخش جواد آباد سرعت چشمگیری داشته است

انتشار: چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ / ساعت ۱۲:۵۵:۵۷ |
کد خبر: 6104 |
بازدید: 2,269 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: بخشدار جوادآباد از پیشرفت قابل ملاحظه پروژه های عمرانی در بخش جواد آباد خبر داد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سید همایون عباسی در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی بخش جواد آباد، گفت: با یاری خداوند متعال روند پیشرفت پروژه های عمرانی بخش جواد آباد سرعت چشمگیری داشته است که مرهون تلاش تمامی کسانی است که ما را در این کار بسیار مهم یاری کرده اند.

بخشدار جواد آباد در خصوص 37 پروژه عمرانی در بخش جواد آباد به تشریح تعدادی از آنها پرداخت و اظهار کرد : کف پوش سالن ورزشی در روستای محمد آباد به اتمام رسیده است و کار کف پوش سالن ورزشی حصار حسن بیک نیز در هفته آینده آغاز می گردد.

وی در خصوص زمین چمن های مصنوعی و طبیعی در این بخش نیز گفت : در روستاهای خالد آباد ، جعفر آباد جنگل و خاوه نیز مراحل بتن ریزی آن به اتمام رسیده است که از هفته آینده عملیات نصب چمن های مصنوعی آن اقدام می شود و در روستای آبباریک هم چمن طبیعی در مراحل محوطه سازی زمین قرار
دارد.

نماینده عالی دولت در بخش جواد آباد به احداث 8 ساختمان دهیاری در بخش جوادآباد اشاره کرد و افزود: ساختمان دهیاری در روستاهای خاوه در مرحله تجهیزات کامل اداری و ساختمان دهیاری روستای حصار حسن بیک نیز در مرحله نصب سرامیک و تکمیل فضای داخلی قرار دارند.

بخشدار جواد آباد در ادامه افزود: ساختمان دهیاری روستاهای دمز آباد ، قلعه خواجه ، قلعه بلند ، ،آبباریک و حصار قاضی مراحل ساخت قرار دارد.

DSC03271

مشاور فرماندار ورامین در خصوص بهسازی معابر در 8 روستای بخش جواد آباد نیز بیان داشت: بهسازی معابر در روستای قلعه بلند در اولین روز ماه ربیع الاول آغاز و بهسازی معابر آجر بست ،خواجه ولی سفلی ،خواجه ولی علیا ،شمس آباد ،حسن آباد کوه گچ ، حاجی آباد عربها و طغان در مرحله اجرای جدول یا زیر سازی قرار دارد .

وی در ادامه تاکید کرد : ورودی تمامی روستاها به تابلو ورودی ،3 پایه پرچم و 1 تابلو بنر مجهز می شوند که در فضای داخل بافت تمام 25 روستای که دهیاری دارند نیز ست ورزشی 20 تکه نصب می گردد.

بخشدار جوادآباد در پایان تصریح کرد: احداث فضای سبز و پارک در روستاهای حصار علیا، حصار بالا و زواره ور نیز در برنامه های عمرانی این بخش قرار دارد .

(منبع خبر: gamil)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *