دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹

ابوترابی فرد
آسمان ایران اسلامی امن ترین آسمان منطقه است

انتشار: دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۳ / ساعت ۱۴:۳۱:۱۵ |
کد خبر: 6287 |
بازدید: 6,594 views |
بدون دیدگاه


تهران- ابتکارآنلاین: نایب رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تلاش های مجموعه پدافند هوایی جمهوری اسلامی، ایران را برخوردار از گنبد آهنین کرده است گفت: آسمان کشور امن ترین آسمان منطقه است.

حجت الاسلام سید محمدحسن ابوترابی فرد روز دوشنبه در حاشیه گرامیداشت بیستمین سالگردعروج ملکوتی فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی’منصور ستاری’ و همرزمان شهیدش، در جمع خبرنگاران افزود:هواپیمایی خارجی به همین دلیل میسر عبور خود را از آسمان ایران اسلامی قرار دادند.

وی یکی از عوامل اصلی امنیت کشور را اقتدار نیروهای مسلح و قدرت بازدارندگی آنها اعلام کرد و گفت: قدرت بازدارنگی و مهار کننده آنها در مرزهای کشور، خلیج فارس و حتی در کشورهای عراق، سوریه، فلسطین و لبنان مشاهده می شود.

ابوترابی فرد اظهار کرد:قدرت نظام اسلامی موجب شکست رژیم صهیونیستی، اردوگاه غرب در تهاجم به ملت مظلوم سوریه، گروه های تروریستی از جمله داعشی ها شده است.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی یکی از موضوعات مهمی که رهبر معظم انقلاب نیز بر روی آن تکیه دارند را استحکام قدرت درونی نظام اسلامی اعلام کرد و افزود: آرمان گرایی، نگاه به افق های باند توسعه علمی، اقتصاد پویا بر پایه دانش بنیان از مولف های این موضوع است.

وی قدرت دفاعی بازدارنده را یکی دیگر از مولفه های استحکام قدرت درونی نظام اسلامی برشمرد و گفت: امروزه ارتش جمهوری اسلامی در این جایگاه رفیع قرار دارد.

ابوترابی فرد بیان کرد: سپاه پاسداران رمز اقتدار ملی نظام است و نیروی هوایی از ابتدای پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تاکنون همیشه یک محور بازدارنده و اقتدار دفاعی کشور است.

مراسم گرامیداشت بیستمین سالگرد عروج شهید منصور ستاری فرمانده نیروی هوایی ارتش و همرزمانش صبح روز دوشنبه ( 15 دی ماه) با جمعی از مسئولان و فرماندهان در مرکز آموزش های هوایی شهید خضرایی برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *